Wydarzenia

Kolejami Dolnośląskimi na mecz w Legnicy

2018-10-25 14:30:00
Koleje Dolnośląskie dowiozą kibiców na mecz Miedzi Legnica ze Śląskiem Wrocław, który zostanie rozegrany w piątek, 26 października, o godz. 18 na stadionie przy al. Orła Białego 1 w Legnicy.
Samorządowy przewoźnik przygotował pociągi o zwiększonej liczbie miejsc dla kibiców udających się tego dnia do Legnicy na mecz Miedzi ze Śląskiem Wrocław. Powiększone pojazdy odjadą z Dworca Głównego we Wrocławiu o godzinie: 15:48 oraz 16:15. Szczególnie rekomendujemy kurs o godz. 16:15, ponieważ będzie to pociąg złożony aż z trzech pojazdów. W drodze powrotnej z Legnicy do Wrocławia powiększone kursy będą realizowane o godzinie: o 20:57 i 22:35. 
 
W dniu meczu obowiązuje promocja polegająca na zakupie przed całą podróżą biletu w ofercie „Kibicuj z KD” uprawniającego do bezpłatnego powrotu do miejsca wyjazdu. Warunkiem jest posiadanie biletu na mecz zarówno w podróży do jak i z Legnicy.
 
Przykładowy bilet tam i z powrotem relacji Wrocław Główny – Legnica – Wrocław Główny w taryfie „Kibicuj z KD” kosztuje 15,60 zł. Oferta obowiązuje z dowolnej stacji na terenie województwa dolnośląskiego do stacji położonej w granicach administracyjnych Legnicy. W pociągach odjeżdżających o wymienionych wyżej godzinach, bilety będzie można nabyć na pokładzie bez dopłaty, a w drodze powrotnej na dworcu w Legnicy dyżurować będą konduktorzy z kasami mobilnymi. W obu przypadkach płatność będzie możliwa tylko gotówką.
 
Osoby, które nie okażą w drodze powrotnej biletu „Kibicuj z KD” oraz biletu na mecz zapłacą normalną cenę za przejazd w relacji z Legnicy.
 
 
Regulamin oferty „Kibicuj z KD” dostępny jest na stronie internetowej: www.new.kolejedolnoslaskie.eu 
 

Zobacz również