Wydarzenia

Kolejna odsłona albumu o Śląsku Wrocław

2016-01-04 14:00:00
3
Projekt Kibice Razem Wrocław przygotowuje już 5. edycję albumu „To my, kibice Śląska”, w którym znajdą się najciekawsze fotografie z 2015 roku, związane z wrocławskim klubem i jego kibicami.

Do 10 stycznia 2016 r. na adres wroclaw@kibice-razem.pl kibice mogą nadsyłać zdjęcia swojego autorstwa, które zostały wykonane w 2015 roku a ich głównym motywem jest Śląsk Wrocław.

 

Fotografie powinny przedstawiać mecze piłkarskie rozgrywane na Stadionie Wrocław i wyjazdach, wakacyjne podróże czy życie prywatne kibiców. Najważniejsze, żeby tematyka była związana ze Śląskiem Wrocław i dotyczyła wydarzeń z mijającego roku.

 

Dla zgłaszających nie ma ograniczeń wiekowych, liczy się ciekawe ujęcie i dobra jakość zdjęcia. Najlepsze spośród nadesłanych fotografii zostaną opublikowane w albumie „To my, kibice Śląska 2015”, a ich autorzy otrzymają egzemplarz tego unikatowego wydawnictwa.

 

- Album będzie składał się z kilkunastu rozdziałów. Poza dokumentacją wydarzeń piłkarskich, będą także dodatkowe rozdziały poświęcone historii naszego klubu, dotyczące ciekawych wydarzeń na Stadionie Wrocław czy graffiti, które tworzą kibice – mówi Jakub Kurowski, koordynator projektu Kibice Razem Wrocław.

 

Album będzie liczył prawie 200 stron i zostanie wydany w nakładzie 1000 egzemplarzy. Oprócz zdjęć nadesłanych przez kibiców, w wydawnictwie znajdą się zdjęcia wykonane przez profesjonalnych fotografów współpracujących ze Śląskiem Wrocław. Premiera albumu jest przewidziana na początek rundy wiosennej bieżącego sezonu.

Autor: Kibice Razem Wrocław, Fot. Kibice Razem Wrocław

Zobacz również