Wydarzenia

Kolejna rodzina na „Kanapie Kibica”

2014-12-02 14:00:00
Przy okazji starcia Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin ponownie gościliśmy fanów na naszej „Kanapie Kibica”. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność usadzić na niej członków jednej rodziny.

W trakcie spotkania Śląska z Portowcami z „Kanapy Kibica” zespół Wojskowych wspierał pan Grzegorz Lechowicz. Towarzyszyła mu dwójka wnuczków, Samanta i Tomek. Szczęśliwy dziadek od wielu lat przybywa regularnie na mecze zielono-biało-czerwonych, a jego oddanie wrocławskiej drużynie trzeba docenić tym bardziej, że na co dzień mieszka on w... Niemczech. Liczone w setkach kilometry do przebycia nie są jednak dla pana Grzegorza żadną przeszkodą we wspieraniu Śląska Wrocław.

 

Po raz kolejny okazało się, że strona, po której zlokalizowana jest nasza „Kanapa Kibica” jest wyjątkowo szczęśliwa dla zawodników WKS-u. To właśnie na bramkę ustawioną na wysokości naszej atrakcji i przed trybuną D swojego premierowego gola w zielono-biało-czerwonych barwach zdobył Paweł Zieliński. Pan Grzegorz z wnuczkami miał doskonały widok na radość ofensywnie grającego prawego obrońcy!

 

„Kanapa Kibica” jest naszą specjalną propozycją dla najwierniejszych fanów Śląska Wrocław. Kibice, którzy nabyli przed bieżącym sezonem karnety na spotkania WKS-u we Wrocławiu, mają od teraz okazję na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Przed każdym domowym meczem zielono-biało-czerwonych zapraszamy naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice mogą przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również