Wydarzenia

Kolejne „Bądź bliżej Śląska” już za tydzień!

2015-02-18 18:15:00
Zapraszamy na drugie już spotkanie z serii „Bądź bliżej Śląska”. Co zrobić, by w środę, 25 lutego spotkać się z Tadeuszem Pawłowskim i jego zawodnikami?

Szukacie okazji do spotkania z zawodnikami Śląska Wrocław twarzą w twarz? Zawsze marzyliście o rozmowie z Waszymi piłkarskimi idolami w cztery oczy? Już dziś możecie skorzystać z okazji, by te plany stały się realne. Wystarczy, że traficie na jedno z naszych spotkań.

 

Już w najbliższą środę, 25 lutego (w godz. 18-19), na terenie kompleksu przy Oporowskiej odbędzie się kolejne ze spotkań zatytułowanych „Bądź bliżej Śląska”. Weźmie w nim udział trener Tadeusz Pawłowski oraz dwaj zawodnicy prowadzonej przez niego drużyny: Tomasz Hołota i Robert Pich. To doskonała okazja, by kibice wicelidera T-Mobile Ekstraklasy spotkali swoich ulubionych zawodników na żywo. Zastanawiacie się co zrobić, by do tego doszło?

 

Nasza inicjatywa skierowana jest głównie do karnetowiczów (ale nie tylko, o czym za chwilę), którzy nabyli abonamenty w sezonie 2014/15. Do wtorku, 24 lutego, do godz. 12 czekamy na ich zgłoszenia do wzięcia udziału w spotkaniu „Bądź bliżej Śląska”. Zgłoszenia należy wysyłać pod adres mailowy marketing@slaskwroclaw.pl, a pierwszych 20 posiadaczy karnetów może liczyć na miejsce na naszym spotkaniu.

 

Dodatkowo, przewidzieliśmy również 5 miejsc dla kibiców, którzy nie są posiadaczami karnetów. Na ich zgłoszenia również czekamy pod adresem marketing@slaskwroclaw.pl - z tym, że tutaj nie decyduje kolejność zgłoszeń, a kreatywne wykonanie zadania. Pięciu kibiców, którzy napiszą w najciekawszy sposób dlaczego to właśnie oni powinni spotkać się z trenerem Pawłowskim i jego piłkarzami, dostanie od nas zaproszenie.

 

Czekamy na Wasze wiadomości i do zobaczenia w środę na Oporowskiej!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również