Wydarzenia

Kolejne „Bądź Bliżej Śląska” za nami

2015-04-01 16:30:00
Wczoraj wieczorem siedzibę klubu przy ul. Oporowskiej odwiedzili kibice, którzy wzięli udział w kolejnym - trzecim już z kolei - spotkaniu „Bądź Bliżej Śląska”. Fani zielono-biało-czerwonych postawili w krzyżowym ogniu pytań trenera Pawłowskiego i jego zawodników.

Na spotkanie z fanami we wtorkowy wieczór przybyli trener Tadeusz Pawłowski oraz jego podopieczni: Paweł Zieliński i Mateusz Machaj. Przedstawiciele WKS-u spotkali się z kibicami, którzy przybyli na trzecie w historii „Bądź Bliżej Śląska”. Jak zwykle nie zabrakło trudnych pytań, z którymi musiał się zmierzyć m.in. szkoleniowiec zielono-biało-czerwonych. Zgromadzeni kibice przepytali trenera Pawłowskiego na przykład z planów taktycznych i prosili o wytłumaczenie planów na przyszłość dotyczących portugalskiego duetu bliźniaków Paixao.

 

Mateusz Machaj i Paweł Zieliński również nie pozostawali biernymi uczestnikami spotkania. Zawodnicy Śląska Wrocław również musieli się zmierzyć z tematami podrzucanymi przez wiernych fanów Trójkolorowych. Najwięcej emocji wśród przybyłych kibiców wzbudziły odpowiedzi graczy WKS-u na temat… sędziów w polskiej ekstraklasie!

 

Po dyskusji przeprowadzonej w przyjemnej atmosferze  przyszedł również czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy. Żaden z przybyłych kibiców nie odszedł z pustymi rękoma. Każdy opuścił siedzibę klubu przy Oporowskiej z podpisanymi przez zawodników i trenera zdjęciami.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom za udział w naszej inicjatywie.

 

Kolejne spotkanie z serii „Bądź bliżej Śląska” już w niedługo! Już dziś serdecznie na nie zapraszamy!

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również