Wydarzenia

Kolejny karnetowicz usiądzie na "Kanapie Kibica"

2014-09-25 13:56:37
Kontynuujemy wyłanianie karnetowiczów, którzy będą mogli oglądać mecz Śląska Wrocław z najbliższej możliwej perspektywy. Dziś poznaliśmy osobę, która zasiądzie na "Kanapie Kibica" w czasie meczu WKS-u z Górnikiem Łęczna.
„Kanapa Kibica” jest naszą specjalną propozycją dla najwierniejszych fanów Śląska Wrocław. Kibice, którzy nabyli przed bieżącym sezonem karnety na spotkania WKS-u we Wrocławiu, mają od teraz okazję na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Przed każdym domowym meczem zielono-biało-czerwonych zapraszamy naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice mogą przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy.
 
 
 
W tym tygodniu szczęśliwcem, który trafi na naszą „Kanapę Kibica” został pan Artur Tworek. Serdecznie gratulujemy!
 
 
 
Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał pierwszy mecz, na którym uruchomiliśmy naszą atrakcję, to serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu/relacji ze spotkania z Zawiszą Bydgoszcz. W trakcie tego spotkania „Kanapa Kibica” gościła Tomasza Klimasa, który spotkanie oglądał wspólnie ze swoim synem.
 
 
 

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również