Wydarzenia

Kolekcja EVERYDAY Śląska Wrocław

2021-08-18 08:30:00
Prostota, minimalizm, stonowane barwy i dyskretne zaznaczenie przynależności do społeczności Śląska Wrocław. Nowa kolekcja EVERYDAY do ukłon dla tych sympatyków klubu, którzy chcą, by WKS mógł towarzyszyć im każdego dnia.
Do sprzedaży trafia nowa kolekcja EVERYDAY, w skład której wchodzą trzy nowe modele T-shirtów, dwie koszulki polo i dwie bluzy oraz dodatki w postaci "nerki", szalika i czapek z daszkiem.Kolekcja EVERYDAY to połączenie prostoty i stonowanych barw, które pozwolą dyskretnie zaznaczyć przynależność do piłkarskiej społeczności WKS-u. Szarość, czerń oraz biel sprawiają, że ubrania mogą być noszone w każdej sytuacji, podczas codziennych wyjść do pracy, szkoły, rodzinnych spotkań, czy wyjść ze znajomymi. Wszędzie razem z Tobą obecny będzie Twój klub.Każdy z produktów ma delikatnie zaznaczone barwy Śląska Wrocław - poprzez zdobienia w postaci emblematu wykonanego z soft PVC, charakterystycznych przeszyć, nieszablonowo wykorzystanej trójkolorowej taśmy oraz wyjątkowe, rzadko spotykane zielono-biało-czerwone zamki.Jak zawsze, produkty z kolekcji Śląska Wrocław cechują się najwyższą jakością wykonania oraz produkcją wykonaną w Polsce. Kolekcja EVERYDAY daje szansę okazać swoje wsparcie dla WKS-u w bardziej stonowany sposób, nie tylko na stadionie w dniu meczu, ale i każdego dnia podczas zwyczajowych zajęć.

W sesji zdjęciowej wzięli udział Caye Quintana i Kacper Radkowski, nowi zawodnicy pierwszej drużyny Śląska Wrocław.Cała kolekcja EVERYDAY, wraz z tabelą rozmiarów i cennikiem, dostępna jest w sklepie on-line Śląska Wrocław na stronie sklep.slaskwroclaw.pl. Produkty można kupować również w FanShopach #Oporowska i #NaStadionie oraz punktach sprzedaży podczas meczów na Stadionie Wrocław.

Zachęcamy do zakupów, #WROCŁAWIANIE!

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również