Wydarzenia

Kolekcja #Wojskowi Śląska Wrocław

2020-12-16 14:00:00
Nowa kolekcja Śląska Wrocław to kolejna odsłona stylistyki moro, przywołującej wojskowe korzenie, które przez lata kształtował tożsamość klubu. #Wojskowi zawsze walczą do końca. Z charakterem.
Obecny sezon dobitnie przypomina kibicom WKS-u o wojskowych tradycjach dwukrotnych mistrzów Polski. Domowe koszulki meczowe utrzymane w stylistyce moro to wyraźne, ale nie jedyne nawiązanie do wartości takich jak honor, odwaga, czy ambicja. W nowej kolekcji ubrań również znajdziemy wojskowe motywy, ale przede wszystkim najwyższą jakość produktów, nowoczesne interpretacje i najpiękniejsze barwy Śląska Wrocław.

 
Charakterystycznym elementem, który wyróżnia kolekcję #Wojskowi, jest wzór moro, będący autorską interpretacją, nawiązującą do koszulki meczowej. Ponadto wyróżniają się zdobienia w postaci nadruku 3D, tkanego rzepu i herbu, wykonanego techniką precyzyjnego żakardu.Sesja zdjęciowa nowej kolekcji z udziałem Mariusza Pawelca i Macieja Pałaszewskiego została wykonana w wyjątkowym miejscu - Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych. Dziękujemy gospodarzom za tę możliwość!
 
Do sprzedaży trafia aż 11 nowych produktów - bluzy, koszulki, czapki oraz wyjątkowa kurtka i nieśmiertelnik.

 
Kurtka (typ "kangurka") wykonana z matowej tkaniny, mocnej i cienkiej, dzięki czemu kurtka jest wytrzymała, ale lekka. Posiada dużą, zapinaną na zamek kieszeń z przodu oraz mniejsze boczne. Zakładana przez głowę, z daszkiem i wysoką stójką oraz stoperami, umożliwiającymi regulację. Podszewka wykonana jest z czarnej siateczki. Kurtka zdobiona jest herbem wykonanym techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem oraz tkanym rzepem z charakterystycznym napisem będącym nazwą kolekcji.
 


Pierwszy raz w ofercie sklepu pojawia się również czapka z daszkiem typu "trucker", czyli z siatką. Jest wygodna, lekka i efektowna, świetnie pasując do pozostałych elementów kolekcji. Premierowo do sprzedaży trafia również nieśmiertelnik, który na całym świecie wykorzystywany jest jako najprostszy wojskowy system identyfikujący. Nieśmiertelnik z kolekcji Śląska Wrocław doskonale sprawdzi się jako podkreślenie przynależność do grona kibiców WKS-u i stanowić będzie idealny element świadczący o przywiązaniu do trójkolorowych barw zespołu Wojskowych.

 

Szczegółowe opisy oraz rozmiary i ceny wszystkich produktów można znaleźć w sklepie on-line Śląska Wrocław. Kolekcja dostępna również w FanShopach #Oporowska oraz #NaStadionie. Karnetowicze w sklepach stacjonarnych mogą kupować z 15% zniżką.

Dobrych zakupów, #Wojskowi!

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również