Wydarzenia

Kolekcja #WROCŁAWIANIE

2022-01-04 10:00:00
Wrocław to nasze miasto, a Śląsk to nasze życie. Kolekcja WROCŁAWIANIE inspirowana jest miejskim stylem, podobnie jak koszulka meczowa nawiązującym do graffiti, jako nieodłącznego elementu krajobrazu stolicy Dolnego Śląska.
Ten sezon WKS-u stoi pod znakiem przypomnienia o wrocławskości naszego klubu. Koszulka meczowa opatrzona specjalnym filmem promocyjnym Śląska i Wrocławia, wyjątkowe graffitii w okolicach Tarczyński Arena, a teraz - kolekcja odzieży utrzymana w miejskim charakterze. Do sprzedaży trafiają trzy bluzy, koszulka polo, dwie czapki z daszkiem oraz aż pięć rodzajów T-shirtów.Nowa kolekcja konsekwetnie nawiązuje do Śląska jako klubu na wskroś kojarzącego się z Wrocławiem, będącego wizytówką miasta na sportowej mapie Polski. Nowe produkty w ofercie sklepu Śląska Wrocław wyróżnia miejski, streetwearowy styl, odważne zdobienia oraz kontrastujące ze sobą zieleń i głęboka czerwień. Charakterystycznym elementem jest łączenie nadruków wraz z haftem czy zdobieniem w postaci herbu wykonanego metodą precyzyjnego żakardu w obrębie jednego produktu. Ten skomplikowany proces produkcji sprawił, że wszystkie nowości są efektowne i wyjątkowe.Unikalny klimat kolekcji WROCŁAWIANIE tworzą również sami mieszkańczy. W sesji zdjeciowej wzięli udział Waldemar Sobota, mistrz Polski ze Śląskiem, Mateusz Masternak, czołowy polski pięściarz od niemal dwudziestu lat trenujący we Wrocławiu, Karol Borys - jeden z największych talentów Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław oraz mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska. Postaci, stworzone produkty oraz wrocławskie lokalizacje tworzą klimat nie do pomylenia z żadnym innym miastem.WROCŁAWIANIE to hasło określające oczywiście osoby z tego miasta, ale również kibiców Śląska jako takich. Fani WKS-u z innych miejscowości będą mieli niezwykłą okazję zakupić personalizowany T-shirt, na którym mogą wpisać nazwę swojego miasta lub osiedla. OLEŚNICZANIE, JELCZANIE, TRZEBNICZANIE, ZGORZELCZANIE itd. - zapraszamy do skorzystania!Wszystkie produkty dostępne są on-line na sklep.slaskwroclaw.pl raz FanShopach #NaStadionie (otwarty pon-pt 12-17, soboty 10-14) i Fanshopie #Oporowska (otwarty pon-pt 10-17, soboty 10-14).
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław