Wydarzenia

Komunikat dla kibiców obecnych na meczu w Estonii

2021-07-09 19:30:00
Kibice Śląska, którzy mimo zakupu biletów na wyjazdowy mecz WKS-u z Paide Linnameeskond nie zostali wpuszczeni na trybuny stadionu w Parnawie, dostaną darmowe wejściówki na rewanżowe spotkanie z estońską drużyną we Wrocławiu.
Grupa fanów Śląska, która nabyła bilety na spotkanie z Paide i wybrała się w długą podróż do Estonii, by wspierać swoją drużynę, na miejscu została poinformowana, że nie będzie mogła wejść na teren obiektu. Wrocławski klub niezwłocznie podjął interwencję w tej sprawie, jednak organizator, zgodnie z wytycznymi UEFA, ostatecznie nie udzielił zgody na uczestnictwo polskich kibiców w tym meczu, anulując wejściówki kupione przez wrocławskich fanów.

Śląsk Wrocław pragnie zaprosić kibiców obecnych w Parnawie (posiadających wcześniej zakupione bilety na mecz) na rewanżowe starcie z Paide w ramach I rundy eliminacji UEFA Conference League. Obędzie się ono na Stadionie Wrocław, w najbliższy czwartek, o godz. 21. Klub chce w ten sposób podziękować kibicom za wsparcie i doping, który pomógł w odniesieniu zwycięstwa nad estońską drużyną.

W najbliższym czasie będziemy kontaktować się z kibicami w celu przekazania biletów. Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod adresem email: kasy@slaskwroclaw.pl.
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również