Wydarzenia

Konkurs dla karnetowiczów od ElectoFun | PYTANIE NR 6

2024-07-02 18:00:00
Drodzy Karnetowicze! Zapraszamy do udziału w szóstym konkursie organizowanym wspólnie z firmą Electofun.
Konkurs przyznaczony jest tylko dla posiadaczy karnetu sezon 2024/2025 lub karnetu jesień 2024/2025, stan na godzinę 18:00 2 lipca 2024 roku.
 
W wiadomości na adres email wks@slaskwroclaw.pl uczestnik musi wysłać odpowiedź na pytanie, podać dane kontaktowe oraz wyrazić następującą zgodę:
 
"Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych, którym jest Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A. na przesłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej" oraz "Wyrażam zgodę Administratorowi Danych Osobowych, którym jest Wrocławski Klub Sportowy Śląsk Wrocław S.A., na wykorzystywanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem w tym telefonów i automatycznych systemów wywołujących, dla celów marketingu bezpośredniego".
 
Kolejne edycje konkursów i pytania będą pojawiać się cyklicznie według kalendarza: 05.07, 09.07, 12.07, 16.07.
 
Kontakt i zgodę można również samodzielnie uzupełnić na koncie kibica na stronie bilety.slaskwroclaw.pl lub wysłać mailowo prośbę na ten temat na adres kasy@slaskwroclaw.pl
 
Pytanie w konkursie numer 6 brzmi następująco: W którym roku piłkarze Śląska Wrocław po raz pierwszy zajęli medalowe miejsce w mistrzostwach Polski? Jakie zdobyli medale?
 
Regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław