Wydarzenia

Konkurs fotograficzny na Sektorze Rodzinnym!

2015-02-12 13:00:00
Już dziś Śląsk Wrocław inauguruje rozgrywki w nowej rundzie sezonu 2014/15. Spotkanie ćwierćfinału Pucharu Polski to również wiosenny start Sektora Rodzinnego. Z tej okazji, w tym wyjątkowym miejscu dla najmłodszych kibiców przygotowaliśmy specjalny konkurs.

Aby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy zabrać dziś ze sobą na Sektor Rodzinny urządzenie, którym można wykonać zdjęcie (np. telefon komórkowy). Na tej wyjątkowej trybunie tradycyjnie przed spotkaniem będą gościć piłkarze WKS-u, którzy nie zostali włączeni do meczowej osiemnastki - m.in. Juan Calahorro i Michał Bartkowiak. Waszym zadaniem będzie więc zrobienie sobie z nimi specjalnego zdjęcia, na którym wspólnie zagrzewacie zawodników na boisku  do awansu do półfinału Pucharu Polski.

 

Fotografie wysyłajcie do nas po meczu na adres marketing@slaskwroclaw.pl. Ze wszystkich nadesłanych zdjęć utworzymy galerię na naszym koncie na Facebooku, a autorów najpopularniejszych fotografii (które zbiorą najwięcej kliknięć „lubię to”) nagrodzimy voucherami na kolejne mecze WKS-u i kalendarzami na rok 2015!

 

Liczymy na Wasze zaangażowanie i gorący doping na meczu! Do zobaczenia na Sektorze Rodzinnym!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również