Wydarzenia

Konkurs #IdęNaLidera

2019-08-15 16:00:00
Zapraszamy kibiców Śląska do udziału w internetowym konkursie #IdęNaLidera dotyczącym meczu WKS-u z Cracovią. Do wygrania wyjazdowa koszulka meczowa lidera PKO Ekstraklasy, Śląska Wrocław!
Konkurs polega na zrobieniu sobie zdjęcia w stroju, w którym kibice wybierają się na mecz. Koszulki, szaliki, czapki, gadżety - wszystko, co może się przydać, by pokazać barwy ukochanego klubu i wspierać drużynę jest mile widziane. Fotografię należy umieścić w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram lub Twitter) i oznaczyć hashtagiem #IdęNaLidera.
 
Autor najlepszego zdjęcia wygra oryginalną wyjazdową koszulkę meczową Śląska Wrocław, więc warto się postarać! Klub przygotował również gadżety oraz egzemplarze magazynu "Wokół Śląska" dla autorów wyróżnionych zdjęć. Wszystkie wybrane zdjęcia znajdą się także w specjalnej galerii na oficjalnej stronie internetowej klubu. To będzie świetna pamiątka dla fanów móc zobaczyć swoje zdjęcie w tym samym miejscu, w którym zazwyczaj oglądają fotografie z meczów swojej ukochanej drużyny.
 
Warunkiem uczestnictwa jest dodanie zdjęcia na media społecznościowe z hashtagiem #IdęNaLidera w opisie. Czas na zamieszczanie fotografii upływa w piątek, 16 sierpnia, o godz. 20. Mecz Śląsk - Cracovia w sobotę o godz. 15. Zachęcamy do udziału!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również