Wydarzenia

Konkurs na kartkę świąteczną z motywem Śląska!

2015-12-14 20:30:00
Meczowa koszulka Śląska z dowolnym nadrukiem, bilety do Multikina i inne zielono-biało-czerwone gadżety. To wszystko może tuż przed Świętami trafić do Was! Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie!

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym wszyscy, bez wyjątku składają życzenia. My również rokrocznie wysyłamy do Was ciepłe słowa z naszymi motywami graficznymi, lecz w tym roku... chcemy, by nasza świąteczna komunikacja przemówiła Waszym głosem - głosem kibiców.

 

Startujemy z konkursem, w którym Waszym zadaniem jest wykonanie dowolną techniką (rysunek, malowanie farbami, wycinanka, itp.) świątecznej kartki z motywem Śląska Wrocław. Praca, która zwycięży - zostanie wykorzystana w oficjalnej komunikacji Klubu, a jej autor znajdzie pod choinką oryginalną meczową koszulkę WKS-u z dowolnym nadrukiem, a także podwójne zaproszenie do Multikina i plakat z podpisami całej drużyny.

 

Naszą zabawę kierujemy głównie do najmłodszych fanów, ale jeśli ukończyliście już wczesną edukację, a i tak macie ochotę pochwalić się swoim talentem graficznym oraz pomysłem - ZAPRASZAMY!

 

Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach. Najpierw zebrane prace oceni komisja składająca się z piłkarzy Śląska i wybierze 5 najlepszych prac zakwalifikowanych do ścisłego finału. W nim głos oddamy Wam, kibicom, którzy poprzez głosowanie na naszym klubowym Fan Page'u zdecydują o wyborze zwycięzcy.

 

Dla pozostałych czterech wyróżnionych prac przygotowaliśmy zestawy zawierające: szalik kibica, plakat z podpisami zawodników i podwójne zaproszenie do Multikina. Dzieci w wieku 5-12 lat zakwalifikowane do ścisłego finału mogą liczyć na udział w eskorcie wyprowadzającej piłkarzy na jednym z meczów.

 

Prace zbieramy: 

- na meczu z Zawiszą Bydgoszcz (16.12), najwcześniej godzinę przed meczem, do punktów sprzedaży pamiątek na esplanadzie stadionu

- w dniu 17.12 na Wyspach Kibica w Arkadach Wrocławskich i CH Borek lub w siedzibie klubu (Dział Promocji ul. Oporowska 62)

 

Format pracy:  nie mniejszy niż A4 i nie większy niż A3

 

Wraz z pracą należy przekazać formularz z danymi (załącznik do regulaminu)

 

Regulamin konkursu

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia i życzymy powodzenia!

Zobacz również