Wydarzenia

Koszulka meczowa Śląska na sezon 2019/20

2019-07-19 17:00:00
Tradycyjne barwy, najwyższa jakość wykonania i oryginalny wzór - prezentujemy koszulki meczowe Śląska Wrocław na sezon 2019/20.

Po historycznych koszulkach na 70-lecie klubu i nowoczesnych, odświeżonych trykotach na sezon 2018/19, pora na nowy zestaw strojów meczowych Śląska Wrocław. Dedykowane WKS-owi „meczówki”  wykonane zostały we współpracy z firmą Adidas.

 
Domowy komplet utrzymany został w ciemnozielonych barwach z charakterystycznym wzorem, przypominający laur, zdobiący herb Śląska Wrocław. Poza intensywnie zielonym kolorem koszulka zawiera w sobie również białe i czerwone elementy, jak paski na barach czy wykończenia rękawków. 

 
Na prawej piersi znajdzie się logo Adidas, a na lewej haftowany herb klubu. Wszelkie nadruki, nazwiska zawodników oraz numery, będą wykonane w białym kolorze.
 
Drugi – wyjazdowy - komplet strojów, podobnie jak w minionych sezonach, będzie biały, wzbogaci go natomiast charakterystyczny, jasnoszary wzór z przodu koszulki. Wszelkie wykończenia, paski, logo firmy Adidas oraz monochromatyczny herb klubu wykonane będą w jednolitym ciemnozielonym kolorze.

 
Jak zawsze, stroje Śląska wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, przez firmę Adidas - sponsora technicznego WKS-u. Koszulka ma dopasowany krój z odprowadzającego pot materiału ClimaChill. Płaskie włókna SubZero w technologii ClimaChill są przewiewne jak delikatna siateczka, a ich zwiększona powierzchnia gwarantuje szybkie schnięcie. Aluminium Cooling Spheres zapewnia poczucie chłodu podczas kontaktu ze skórą w miejscach najbardziej narażonych na przegrzanie. 

 


Koszulka, w dniu swojej premiery, 14 lipca, będzie do nabycia podczas prezentacji drużyny oraz w sklepie on-line w cenie 229 złotych. Dzień później również w pozostałych punktach sprzedaży.
 
Przygotowane są trykoty zarówno w wersji dla dorosłych, jak i dla dzieci (koszulka dziecięca w cenie 169 zł). W sprzedaży pojawił się także limitowany szalik WKS-u, z motywem nawiązującym do nowych strojów Śląska. 

 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Mateusz Szeliga

Zobacz również