Wydarzenia

Koszulki meczowe na sezon 2020/21

2020-07-27 08:28:00
Nie zapominając o przeszłości, z wiarą patrzymy w przyszłość. Nowe koszulki meczowe na sezon 2020/21 to nawiązanie do wojskowych tradycji, które przez lata kształtowały tożsamość Śląska Wrocław.


Po trykotach z charakterystycznym wzorem przypominającym laur zdobiący herb, pora na nowy zestaw strojów meczowych. "Meczówki" WKS-u na sezon 2020/21 wykonane zostały we współpracy z firmą Adidas.
 
Zawodnicy Śląska w nowych strojach po raz pierwszy zagrali już w niedzielę, podczas ostatniego meczu sezonu z Lechią Gdańsk na Stadionie Wrocław. Prezentacja koszulek na nowy sezon jeszcze przed końcem bieżących rozgrywek to wydarzenie wyjątkowe i unikalne w skali PKO Ekstraklasy. W ten sposób kibice WKS-u mogą jako pierwsi zobaczyć i zakupić nowe trykoty, w których ich drużyna będzie rywalizować przez najbliższe miesiące.

 
Domowy komplet utrzymany został w stylistyce moro, nawiązującej do wojskowych tradycji klubu z Oporowskiej. Wzór, będący nowoczesną interpretacją wojskowego kamuflażu, drukowany jest na całej powierzchni koszulki (przód, tył oraz rękawy). 
 
Na prawej piersi znajduje się logo Adidasa, a na lewej herb – wykonany techniką precyzyjnego żakardu z haftowanym obrysem w kolorze koszulki. Z tyłu, na karku zawodników, widnieje niewielki napis "WOJSKOWI". Wszelkie nadruki, nazwiska piłkarzy oraz numery, są wykonane w białym kolorze.Koszulka posiada dopasowany krój typu slim, klasyczny, zaokrąglony dekolt, a rękawki ozdobią charakterystyczne białe paski. Jak zawsze, stroje Śląska wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, przez firmę Adidas - sponsora technicznego WKS-u. Przy produkcji trykotów wykorzystano pochodzący z recyklingu poliester, co pozwala oszczędzać zasoby naturalne i zmniejsza emisję szkodliwych dla środowiska substancji. Koszulki wyposażone są w technologię AEROREADY, pochłaniającą wilgoć.

 
Sesja zdjęciowa nowych trykotów z udziałem Krzysztofa Mączyńskiego i Wojciecha Golli została wykonana w wyjątkowym miejscu - Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych. Dziękujemy gospodarzom za tę możliwość!
 
Drugi, wyjazdowy komplet strojów zostanie zaprezentowany przed rozpoczęciem sezonu 2020/21.

 
Domowe koszulki swoją premierę miały w sobotę, 18 lipca. Obecnie można je kupić w sklepie on-line na sklep.slaskwroclaw.pl w cenie 239 (senior) i 179 (junior) oraz w FanShopie #Oporowska.
 
Stroje są dostępne w rozmiarach od S do 3XL w wersji dla dorosłych oraz 116-164 cm dla dzieci. Szczegółowa tabela rozmiarów dostępna jest na stronie produktu w sklepie on-line. W sprzedaży internetowej możliwa jest również personalizacja koszulki oraz darmowa wysyłka powyżej 200 zł na terenie Polski. Produkty wysyłamy również za granicę na teren Unii Europejskiej - koszt wysyłki to 25 zł.

KARNETOWICZE! Przypominamy, że w FanShopach #Oporowska oraz #NaStadionie możecie kupować oficjalne produkty Śląska Wrocław - w tym nowe koszulki - z 15% zniżką.

 
Wszystkich kibiców Śląska już dziś zachęcamy do kupna trykotów na nowy sezon. Wojskowe korzenie zobowiązują!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również