Wydarzenia

Kup bilet na mecz od Jakuba Łabojki!

2019-08-27 18:59:00
Nie lada gratka dla kibiców Śląska! W czwartek, od godz. 13, w kasach przy ul. Oporowskiej 62 będą oni mogli kupić bilety na mecz na szczycie od jednego z zawodników WKS-u! Zapraszamy na spotkanie z Jakubem Łabojką.
Spotkanie Śląska z Pogonią, czyli dwóch najlepszych drużyn PKO Ekstraklasy, w niedzielę o godz. 15 na Stadionie Wrocław. Mecz na szczycie cieszy się sporym zainteresowaniem, dlatego klub tym bardziej zachęca kibiców do kupna biletów jak najwcześniej - on-line lub w punktach stacjonarnych.
 
Najpopularniejszym miejscem sprzedaży wejściówek jest oczywiście siedziba klubu i legendarna Oporowska 62. I właśnie tu, w kasach biletowych, będzie można kupić wejściówkę od samego piłkarza WKS-u! W rolę kasjera wcieli się Jakub Łabojko, czyli zawodnik, który zagrał jak na razie we wszystkich sześciu spotkaniach lidera ekstraklasy. Środkowy pomocnik Trójkolorowych czekać będzie na kibiców w czwartek od godz. 13. Można kupić bilet, chwilę porozmawiać lub wziąć autograf. A w niedzielę dopingować Kubę i całą drużynę z trybun Stadionu Wrocław!
 
Zapraszamy na Oporowską! Czwartek, godz. 13, kasy biletowe.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również