Wydarzenia

Kup bilety na mecz Śląsk vs. Widzew

2022-08-04 07:40:00
Idziemy za ciosem! Po zwycięstwie z Pogonią na Tarczyński Arena Wrocław przyjeżdża Widzew Łódź, który wraca do Ekstraklasy po ośmiu latach. Kibice znów mogą ponieść WKS do wygranej! Mecz w sobotę, 6 sierpnia, o godz. 20. Kibicuj z trybun, bo #ToJestTwójKlub.
Wszystkich kibiców zachęcamy do kupna karnetów - to najlepsza i najtańsza możliwość wspierania klubu! Karnet obejmuje wszystkie mecze PKO BP Ekstraklasy oraz pierwsze rundy Fortuna Pucharu Polski. Dzięki karnetowi można zaoszczędzić nawet 35% kwoty pojedynczych biletów, bo ceny rozpoczynają się od 350 złotych dla nowych karnetowiczów, a jeszcze mniej zapłacą ci, którzy już od lat wspierają klub w ten sposób. Karnetowicze mogą również korzystać ze zniżek na oficjalne produkty, uczestniczyć w specjalnych konkursach oraz jako pierwsi otrzymują informacje o transferach lub ważnych wydarzeniach z życia klubu. Wszystkie informacje dostępne TUTAJ oraz po kliknięciu w poniższą grafikę


 

BILETY


Sprzedaż karnetów trwa do trzeciego domowego meczu w sezonie, ale już mozna kupować wejściówki na drugie w obecnych rozgrywkach spotkanie na Tarczyński Arena. W sobotę, 20 sierpnia, o godz. 20 WKS zmierzy się z Widzewem Łódź w 4. kolejce PKO BP Ekstraklasy. Wrocławianie w pierwszm spotkaniu na swoim boisku pokonali Pogoń Szczecin (2:1), przerwywając serię meczów bez wygranej na własnym stadionie. Teraz pora iść za ciosem i dopisać trzy punkty w starciu z beniaminkiem!Bilety na mecz można kupować tradycyjnie - za pośrednictwem systemu on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl - w punktach stacjonarnych (lista poniżej) oraz w kasach przy ul. Oporowskiej 62. Sprzedaż odbywać się będzie w dni robocze (poniedziałek-piątek), w godz. 10-17.  Przypominamy, że bilety kupowane on-line są tańsze od tych w punktach stacjonarnych, a kasy na Oporowskiej 62 w dniu meczu będą czynne jedynie do 3 godzin przed rozpoczęciem spotkania!

Jak kupić bilety na Śląsk vs. Widzew?

- najlepiej, najwygodniej i NAJTANIEJ zrobić to on-line TUTAJ
- w jednym z kilkunastu punków sprzedaży stacjonarnej, ich lista TUTAJ
- z uwagi na fakt, że spotkanie zakwalifikowane zostało jako mecz podwyższonego ryzyka, w sobotę nie będzie prowadzona sprzedaż w kasach Tarczyński Arena Wrocław
- w dniu meczu wejściówki można kupić w kasach przy Oporowskiej 62 (otwarte do godz. 20) lub w innych stacjonarnych punktach (zgodnie z powyższą listą). Rekomendujemy jednak najkorzystniejsze rozwiązanie i kupno on-line.

CENNIK

SPRZEDAŻ STACJONARNA


Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:

1. Kasy stadionu przy ul. Oporowskiej, czynne w dni powszednie w godz. 10-17 i w dniu meczu do 3 godzin przed pierwszym gwizdkiem.
 
2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.
 
3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.
 
4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.
 
5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.
 
6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.
 
7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.
 
8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21
 
9. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.
 
11. Kolporter, Oleśnica Kilińskiego 4B, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-19, w soboty 7-16.
 
12. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13.
 
13. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.
 
14. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.
 
15. FanShop #NaStadionie, ul. Królewiecka, Wrocław, czynne w godz. 12-18 (poniedziałek, piątek), 12-16 (wtorek, czwartek), 12-17 (środa) i w soboty w godz. 10-14 z wyłączeniem dnia meczowego.


PARKING


Przypominamy o zasadach parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Tarczyński Arena Wrocław część parkingu i nim zarządza. Zasady dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty jest ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- opłaty za bilet są uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Płatność może zostać zrealizowana wyłącznie kartą płatniczą!

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:
Uwaga! Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (gotówka lub karta). W przypadku zainteresowania zakupem karnetów parkingowych na cały sezon, gwarantujących dostępność miejsca, prośba o kontakt na adres parkingwroclaw@vectorsoft.pl.

Zachęcamy również do kupna oficjalnych produktów Śląska Wrocław, w tym nowych koszulek meczowych, dostępnych na stronie sklep.slaskwroclaw.pl. Wspieraj swój klub!Mecz Śląsk Wrocław vs. Widzew Łódź w sobotę, 20 sierpnia, o godz. 20 na Tarczyński Arena Wrocław.

W razie pytań lub problemów z kupnem biletów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17): 
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław