Wydarzenia

Kup bilety na mecz z Hapoelem

2021-08-04 09:45:00
Gramy dalej! Przed Śląskiem rywalizacja w III rundzie eliminacji UEFA Conference League. Rywalem WKS-u będzie drużyna z Izraela - Hapoel Beer Szewa. Pierwszy mecz we Wrocławiu już w czwartek, 5 sierpnia.
Trójkolorowi po sześciu latach powrócili do rywalizacji w europejskich pucharach. Sezon 2021/22 rozpoczęli od wyeliminowania Paide Linnameeskond w I rundzie eliminacji UEFA Conference League, a następnie poradzili sobie z Araratem Erywań. Teraz przed zespołem Jacka Magiery starcie z izraelskim Hapoelem. Pierwszy mecz tym razem zostanie rozegrany w Polsce. Na Stadionie Wrocław WKS podejmie Hapoel w czwartek, 5 sierpnia, o godz. 20.

Od czwartku, 29 lipca, bilety na rewanżowe spotkanie mogli kupować WYŁĄCZNIE posiadacze karnetów Śląska Wrocław. Jeśli jeszcze nie dołączyłeś do ich grona, nie zwlekaj i KUP KARNET NA MECZE ŚLĄSKA WROCŁAW! Otwarta sprzedaż biletów rozpoczęła się się 31 lipca, w sobotę, o godz. 14.Każdy karnetowicz nadal uprawniony jest do zakupu jednego biletu dla siebie ze specjalną zniżką (należy wybrać opcję "Karnetowicz - UEFA przedsprzedaż") oraz 5 dodatkowych wejściówek dla osób towarzyszących (według cennika). Sprzedaż prowadzona jest za pośrednictwem strony bilety.slaskwroclaw.pl oraz w salonach Kolportera.


BILETY VIP
SPRZEDAŻ STACJONARNA


Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:

1. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.

2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.

3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.

4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.

5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.

7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.

8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

9. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13. 

10. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.

11. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

PARKING

Przypominamy o przeprowadzonych w ubiegłym sezonie zmianach zasad parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Stadionu Wrocław część parkingu i nim zarządza. Zmiany dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty został nowy, ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- zmianie uległa forma opłat za bilet - są one uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych.

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:
Uwaga! Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (gotówka lub karta). W przypadku zainteresowania zakupem karnetów parkingowych na cały sezon, gwarantujących dostępność miejsca, prośba o kontakt na adres parkingwroclaw@vectorsoft.pl.Zapraszamy na trybuny i do głośnego dopingu! Napiszmy razem nowy rozdział w historii wrocławskiego klubu. Zachęcamy do zakupu produktów ze specjalnej, pucharowej kolekcji Śląska Wrocław KUP TERAZ! Przypominamy, że na posiadaczy karnetów czeka stały rabat -15% na oficjalne klubowe produkty w FanShopach #Oporowska i #NaStadionie.

Mecz Śląsk Wrocław vs. Hapoel Beer Szewa w czwartek, 5 sierpnia, o godz. 20:00 na Stadionie Wrocław.


W razie pytań lub problemów z kupnem biletów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17): 
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ

Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również