Wydarzenia

Kup karnety wiosenny do Strefy VIP na Tarczyński Arena!

2024-01-31 13:55:00
Wspieraj Śląsk Wrocław w komfortowych warunkach. Kupując karnet VIP zapewnisz sobie najlepsze miejsce na Tarczyński Arena Wrocław przez całą rundę wiosenną. Bądź z nami w walce o najwyższe cele!
Strefa Silver to nowoczesna sala VIP, która może pomieścić nawet 1500 gości jednocześnie. To idealne miejsce do przeżywania sportowych emocji w szerokim gronie miłośników futbolu. Co więcej, obecność w strefie VIP podczas meczów wrocławskiego Śląska to również doskonała okazja do zawarcia nowych kontaktów oraz rozwoju dotychczasowych relacji biznesowych. Wizyta w strefie Silver VIP to coś więcej niż tylko mecz.

 
W ramach oferty gwarantujemy: 
– miejsca w sektorach V1, V2 i V3 
– tematyczne menu serwowane w formie bufetu szwedzkiego 
– open bar na piwo i wino 
– ciepłe i zimne napoje 
– możliwość rezerwacji stolika 
– korzystne rabaty przy zamówieniach grupowych 
– świadczenia reklamowe w specjalnej cenie


To nie koniec dobrych informacji dla kibiców, którzy postanowią dopingować Śląsk właśnie w strefie VIP. Swoje stoiska dla kibiców przygotowali Partnerzy Strefy: 
– 71ink Studio tatuażu 
– Bodytech – Treningi EMS 
– Hyundai Nawrot
– Cherry Club 
– Mary Kay
– PijKranówkę
– Just Beauty, Justyna Głogowska Permanent Make Up & Cosmetology

W strefie Silver VIP doskonale czują się również najmłodsi! Specjalnie dla nieco mniejszych kibiców przygotowaliśmy kącik plastyczny dla dzieci. Ponadto Strefę Silver VIP przed meczem odwiedzają piłkarze Śląska!
 
Jesteś zainteresowany karnetem wiosennym do strefy VIP Silver lub Silver Premium? Skontaktuj się z nami - przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

 

e-mail: ilipinska@slaskwroclaw.pl
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław