Wydarzenia

Kup koszulkę - obejrzyj mecz z Pubu Tyskiego

2015-04-14 19:05:00
Mecz przyjaźni rządzi się swoimi prawami, dlatego też specjalnie na starcie Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Proponujemy Wam zakup meczowej koszulki WKS-u z autografami całej drużyny, a wraz z nią wstęp do ekskluzywnego Pubu Tyskiego!

Śląsk Wrocław wspólnie z marką Tyskie przygotował wyjątkową gratkę dla fanów zielono-biało-czerwonych. Przed spotkaniem WKS-u z Lechią Gdańsk dajemy Wam możliwość zakupu oryginalnej koszulki meczowej (do wyboru: zielona lub biała) z autografami wszystkich piłkarzy i sztabu szkoleniowego Śląska Wrocław!

 

Do koszulki dołączamy wyjątkowe zaproszenie, które daje możliwość obejrzenia meczu przyjaźni z jedynego w swoim rodzaju Pubu Tyskiego. Zapraszamy Was do miejsca, gdzie króluje dobra atmosfera i trunek, z którego słynie sponsor Śląska Wrocław. To również doskonała okazja, by po raz pierwszy spróbować nowego produktu marki wspierającej zielono-biało-czerwonych Tyskiego Radlera.

 

Cena tego promocyjnego pakietu to 400 zł. Do sprzedaży wypuszczamy 5 takich pakietów, więc o tym, kto go dostanie decyduje kolejność zgłoszeń. Te kierujcie na adres: sklep@slaskwroclaw.pl

 

A jak wyglądać może popołudnie w Pubie Tyskiego? To możecie zobaczyć na poniższym materiale filmowym:

 

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Łukasz Ciemski

Zobacz również