Wydarzenia

Kup magazyn „Wokół Śląska” w nowej odsłonie!

2018-07-16 10:00:00
W środę nowy miesięcznik „Wokół Śląska” trafi w Wasze ręce! W żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie. Miłej lektury!
„Wokół Śląska” to jedyny oficjalny magazyn w całości poświęcony klubowi z ul. Oporowskiej. W środę w sprzedaży pojawi się premierowy numer miesięcznika – pozycja obowiązkowa dla każdego kibica Trójkolorowych!  
 
W pierwszym numerze przygotowaliśmy dla Was ekskluzywną rozmowę z trenerem Tadeuszem Pawłowskim, człowiekiem, którego życie od lat kręci się... wokół Śląska. W magazynie znajdziecie jednak również wiele innych materiałów, dotyczących klubu, jego historii, akademii. Czekają na Was konkursy, łamigłówki dla dzieci oraz dwa plakaty z piłkarzami zielono-biało-czerwonych. W skrócie - to gazeta, którą każdy kibic Śląska Wrocław powinien mieć.

A jak to zrobić? Magazyn „Wokół Ślaska” będzie do kupienia w cenie 5 złotych od środy (11 lipca) w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich oraz w sklepie on-line. Docelowo kolejne numery dostępne będą we wszystkich wrocławskich punktach sprzedaży biletów na mecze WKS-u.

Zachęcamy do odwiedzania profilu magazynu na Facebooku - TUTAJ. Czekamy również na Wasze opinie, sugestie i uwagi, które możecie pisać na mediach społecznościowych (Twitter, Facebook, Instagram) pod hasztagiem #WokółŚląska. No i... miłej lektury, Trójkolorowi!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również