Wydarzenia

Kupno karnetu nadal się opłaca!

2014-07-24 20:00:00
Śląsk Wrocław rozpoczął już swoje zmagania w sezonie 2014/15. Start rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy nie oznacza jednak, że wycofujemy ze sprzedaży karnety na mecze WKS-u w bieżącej kampanii. Co więcej, zakup abonamentów na spotkania we Wrocławiu nadal jest bardzo opłacalny!

Posiadacze karnetów na mecze Śląska Wrocław w sezonie 2014/15 od początku zyskiwali na cenie naszych abonamentów. Zakup prawa do oglądania wszystkich pojedynków WKS-u rozgrywanych we Wrocławiu, po przedsezonowym przeliczeniu dawał prawie cztery spotkania do obejrzenia za darmo. Teraz, po starciu zielono-biało-czerwonych z Ruchem, osoby, które kupią całoroczny karnet mogą liczyć na 2,5 meczu, które obejrzą gratis.

W przypadku karnetu tylko na rundę jesienną T-Mobile Ekstraklasy, kupujący mogą liczyć na 1 darmowe spotkanie. 

Tańsze bilety na Borussię

Ponadto, posiadacze abonamentów na mecze Śląska Wrocław w sezonie 2014/15 zyskują również przy okazji zakupu biletów na towarzyski mecz WKS-u z Borussią Dortmund. Karnetowicze nabywający wejściówki na starcie z wicemistrzem Niemiec mają do odebrania rabat wynoszący 10% standardowej ceny. Wystarczy kupować bilet w Kasach stadionu przy Oporowskiej i zgłosić w okienku fakt posiadania karnetu. 

UWAGA: Przy zakupie biletów na mecz Śląska Wrocław z Borussią Dortmund w kasach stadionu przy Oporowskiej możliwa jest płatność tylko gotówką.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również