Wydarzenia

Lavicka: Jesteśmy zadowoleni z obozu

2019-07-09 19:00:00
Mecz z Zorią Ługańsk oraz cały obóz przygotowawczy podsumował dla nas Vitezslav Lavicka, trener Śląska Wrocław.
Vitezslav Lavicka: Graliśmy dzisiaj z bardzo dobrym przeciwnikiem. Jestem zadowolony z tego jak chłopaki zaprezentowali się na boisku. Mieliśmy bardzo dobrą organizację gry. Pierwsi straciliśmy bramkę, a mimo to udało nam się wrócić do meczu i zwyciężyć, co jest sporym pozytywem.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obozu. Znaleźliśmy bardzo dobry hotel, przeprowadzaliśmy udane treningi i zagraliśmy trzy dobre sparingi z drużynami na wysokim, europejskim poziomie. To bardzo ważne, że zarząd dał nam możliwość wyjazdu na ten obóz, dziękuję za to.

Dziś przed meczem mieliśmy odprawę. Powiedziałem zawodnikom, że jestem zadowolony z tego, jaka jest  rywalizacja w drużynie. Zawodnicy walczą o miejsce w składzie na każdej pozycji i pokazali to w tych sparingach. Po niedzielnym spotkaniu z Wartą Poznań będziemy podejmować decyzję co do wyjściowej jedenastki na pierwszy mecz ligowy. 

Co do Mateusza Radeckiego - nie mamy jeszcze wyników wszystkich badań. To zawodnik, który świetnie spisywał się w poprzednim sezonie i teraz niewątpliwie go brakuje. 

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy oglądali nasze sparingi. Słyszałem, że dziś mieliśmy rekord widzów podczas transmisji. To bardzo dobry sygnał, że jest nas dużo, wszystkim zależy na Śląsku i jesteśmy wszyscy razem.
Autor: Jędrzej Rybak, Grzegorz Krawczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław