Wydarzenia

Lavička: Mamy dużą motywację

2019-11-01 14:00:00
Oto co przed poniedziałkowym spotkaniem z Wisłą Płock powiedział trener Śląska Wrocław Vitezslav Lavička.
Vitezslav Lavička: Atmosfera w szatni po ostatnim zwycięstwie jest bardziej pozytywna. Piłkarze wykonali dobrą robotę w meczu z Arką. Wygraliśmy po dłuższej przerwie, co napawa nas optymizmem przed kolejnym spotkaniem. Wszyscy wiemy, że zagramy z liderem tabeli. Mamy dużą motywację przed tym meczem.
 
Starcie z Wisłą jest dla nas wyzwaniem. W Ekstraklasie wszystkie drużyny są blisko siebie. Wisła Płock miała dość słaby początek sezonu, brakowało dobrych rezultatów, przyszła wysoka porażka z Zagłębiem Lubin. I wtedy nastąpiła zmiana. Zwycięstwo dodało im pewności siebie, zrobili serię bardzo dobrych meczów i zajmują teraz pozycję na samej górze tabeli.
 
Najważniejsza jest dla nas nasza postawa - to, jak będziemy grać jako Śląsk. Analizujemy jednak grę przeciwnika, zarówno pod kątem zespołowym, jak i indywidualnie oraz stałe fragmenty. Ale skupiamy się przede wszystkim na sobie. 
 
Każdy mógł zobaczyć, że nasi piłkarze w końcówce ostatniego spotkania mieli problemy z kontuzjami. Obecnie wraz ze sztabem medycznym robią wszystko, aby być odpowiednio przygotowanym. Mamy jeszcze parę dni do meczu i wierzę, że przystąpimy do niego w jak najsilniejszym składzie. 
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław