Wydarzenia

Legendy na meczu z Legią!

2017-09-06 12:00:00
Z okazji 70 lat Śląska Wrocław na najbliższy domowy mecz WKS-u zaprosiliśmy wielu zasłużonych dla Klubu piłkarzy. Obecność potwierdziło już ponad sześćdziesiąt osób. To będzie wspaniały wieczór!
Historia Śląska Wrocław to 70 lat i niezliczone grono ludzi, którzy budowali Klub, poświęcając dla niego czas, serce i zdrowie. W roku jubileuszu powstania chcemy tym osobom podziękować i docenić ich wkład w rozwój WKS-u. Kolejną okazją do tego będzie sobotni mecz na Stadionie Wrocław - Śląsk vs. Legia.

Klub wspólnie ze Stowarzyszeniem "Kibice Razem" zaprosili na to spotkanie wielu byłych piłkarzy, a spora ich część zdecydowała się przyjechać (nierzadko wiele kilometrów), kolejny raz udowadniając swój szacunek do Klubu i przywiązanie do zielono-biało-czerwonych barw. Na meczu spodziewamy się ponad sześciedzięciu byłych zawodników. To będzie kolejne wspaniałe święto Śląska Wrocław.

W przerwie meczu zaproszeni goście zostaną zaprezentowani na murawie, a kibice będą mieć świetną okazję do podziękowania swoim piłkarskim idolom. Zobaczymy więc oczywiście Janusza Sybisa, Tadeusza Pawłowskiego czy Waldemara Prusika, ale i Przemysława Kaźmierczaka, Krzysztofa Wołczka i Piotra Jawnego. Nie zabraknie trenera pierwszej mistrzowskiej drużyny WKS-u, Władysława Żmudy. Jednym słowem: każdy, dla kogo Śląsk Wrocław jest czymś ważnym, powinien wybrać się na to wyjątkowe spotkanie.

Bilety dostępne TUTAJ. Do zobaczenia na Stadionie Wrocław!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również