Wydarzenia

Leszczyński: Puszcza gra bardzo specyficzną piłkę

2023-09-14 18:45:00
Już w piątek ekipę Wojskowych czeka kolejne starcie w bieżących rozgrywkach. Tym razem Śląsk Wrocław uda się na spotkanie do Krakowa i zmierzy się z Puszczą Niepołomice. O nastrojach przed tym meczem oraz jasnym celu na nadchodzący pojedynek mówi bramkarz Trójkolorowych.

Rafał Leszczyński: Zdajemy sobie sprawę, że może to być najtrudniejszy mecz w tym sezonie. Puszcza gra bardzo specyficzną piłkę. Bazują na długich podaniach, zbieraniu drugiej piłki, walce oraz zadziorności. Będzie to ciężki mecz dla nas, ale przygotowujemy się jak do każdego starcia, czyli na 100 procent. Mamy nadzieję, że wynik będzie pozytywny.

Po czterech zwycięstwach znacznie lepiej się wstaje, przychodzi do klubu i trenuje. Jest więcej pozytywnego nastawienia. Głowa jest czysta po zwycięstwach i zależy nam na tym, żeby tak pozostało. Chcemy podtrzymać tę dobrą serię i w tym celu jedziemy do Krakowa.


Cieszymy się, że jako zespół poprawiliśmy grę w defensywie. Przeciwnicy zbyt wielu sytuacji nie stwarzają. Liczymy, że tak będzie dalej. Wypada się tylko z tego cieszyć, chcemy podtrzymać dobrą dyspozycję w każdej formacji.


Jasne, że fajnie było zagościć na pierwszym miejscu, ale to jest początek sezonu. Proponowałbym ostudzić głowy. Wiemy, jak to wyglądało w ubiegłym roku. To fajna sprawa, że znów możemy zostać liderem, ale po 34 kolejkach będzie to smakowało jeszcze lepiej.

Autor: Bartosz Rabenda, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław