Wydarzenia

Loopy's World i nowe atrakcje Sektora Rodzinnego

2015-04-15 13:00:00
Mecze przyjaźni są wyjątkowe - również na Sektorze Rodzinnym! Już w najbliższą sobotę, 18 kwietnia, w trakcie pojedynku Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk na kibiców w Sektorze Rodzinnym czekać będą niesamowite atrakcje przygotowane m.in. przez Loopy's World i STS.

Wrocławski Loopy's World był już partnerem Sektora Rodzinnego w czasie ostatniego spotkania Śląska, w którym zielono-biało-czerwoni mierzyli się z Podbeskidziem. Na przybyłych młodych fanów WKS-u czekało mnóstwo interesujących atrakcji, z których można było korzystać jeszcze przed samym rozpoczęciem meczu! 

 

W sobotę atrakcji na Sektorze Rodzinnym również nie zabraknie. Rodzice, którzy zabiorą swoje pociechy na spotkanie WKS-u z Lechią Gdańsk będą mogli wraz z nimi skorzystać z wielu aktywności sportowych. Do ich dyspozycji Loopy's World odda m.in. bezpieczną strzelnicę, podest szermierski, czy stoisko do siatkonogi. Dzieci będą miały również okazję do odwiedzenia stoisk do malowania twarzy i punktów ze słodkościami.

 

 

Nie zabraknie oczywiście standardowych atrakcji Sektora Rodzinnego, takich jak wizyta zawodników ekstraklasowego WKS-u i możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęć. Ponadto wszyscy zgromadzeni na tej wyjątkowej trybunie spotkają się również z zawsze obecnym w centrum dobrej zabawy Orłem Ślązakiem i innymi pluszowymi ulubieńcami najmłodszych.

 

Ponadto, rozrywkę na Sektorze Rodzinnym zapewni także sponsor Śląska - firma STS, której przedstawiciele rozstawią na stadionie specjalne miasteczko z m.in. z konsolami do gier video, stołem do piłkarzyków i dmuchaną bramką mierzącą celność strzału. Na stadionie pojawi się również kierowca rajdowy Marcin Dreszer ze swoją Toyotą. Na dzieci czekać będzie także wystawa zdjęć z rajdów, motoryzacyjne koło fortuny oraz symulator zderzeń.

 

 

W sobotę na Sektorze Rodzinnym przygotowaliśmy również sporoą niespodziankę dla najaktywniejszych uczestników zabawy. Więcej informacji o niej podamy już jutro!

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

Informacje o promocyjnych cenach biletów na mecz Śląska z Lechią znaleźć można: TUTAJ.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Loopy's World

Zobacz również