Wydarzenia

Loopy's World nie szuka wymówi i będzie na SR

2015-05-13 12:00:00
Już w niedzielę, w trakcie spotkania Śląska Wrocław z Legią Warszawa, ponownie na Sektorze Rodzinnym o rozrywkę zadba Loopy's World. Sprawdźcie z nami jakie atrakcje przygotowaliśmy dla Waszych dzieci!

Po raz kolejny partnerem Sektora Rodzinnego będzie wrocławski Loopy's World, który atrakcje dla najmłodszych przygotowywał już w czasie poprzednich spotkań z Podbeskidziem Bielsko-Biała, Lechią Gdańsk i Wisłą Kraków.

 

W niedzielę atrakcji na Sektorze Rodzinnym również nie zabraknie. Rodzice, którzy zabiorą swoje pociechy na spotkanie WKS-u z Legią Warszawa będą mogli wraz z nimi skorzystać z wielu aktywności sportowych. Loopy's World zapewnia im m.in. bezpieczną strzelnicę, podest szermierski, czy stoisko do siatkonogi. Dzieci będą miały również okazję do odwiedzenia stoisk do malowania twarzy i punktów ze słodkościami.

 

 

Nie zabraknie oczywiście standardowych atrakcji Sektora Rodzinnego, takich jak wizyta zawodników ekstraklasowego WKS-u i możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęć. Ponadto wszyscy zgromadzeni na tej wyjątkowej trybunie spotkają się również z zawsze obecnym w centrum dobrej zabawy Orłem Ślązakiem i innymi pluszowymi ulubieńcami najmłodszych przybyłych wraz z ekipą Loopy's World!

 

 

Obecni na Sektorze Rodzinnym w czasie ostatniego meczu mieli również kolejną okazję do wzięcia udziału w naszej Grze Stadionowej. Pomysł, który cieszył się w trakcie spotkań z Lechią i Wisłą dużym zainteresowaniem, powtórzymy również na meczu z warszawską Legią! Zasady naszej zabawy są bardzo proste. Na godzinę przed pierwszym gwizdkiem (czyli o godz. 17:00) na stoisku z klubowymi gadżetami ustawionym na Sektorze Rodzinnym najmłodsi kibice Śląska będą mogli odebrać pierwsze zadanie Gry Stadionowej. Jego poprawne rozwiązanie poprowadzi dzieci do kolejnych zagadek lub poleceń. Osoba, która jako pierwsza wykona poprawnie wszystkie zadania, dotrze do miejsca, w którym czekać na nią będzie bardzo atrakcyjna nagroda! Zarówno zadania, jak i nagroda czekająca na zwycięzcę są tajemnicą, ale zapewniamy - naprawdę warto wziąć udział w naszej zabawie! Ostatnia zwyciężczyni zdobyła dzięki niej możliwość udziału w dziecięcej eskorcie wyprowadzającej piłkarzy Śląska na spotkanie.

 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

Informacje o promocyjnych cenach biletów na mecz Śląska z Legią znaleźć można: TUTAJ.

 

O tym, że warto być na Sektorze Rodzinnym przypomina Kabaret Chyba:

 

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Karolina Pawłowska

Zobacz również