Wydarzenia

Loopy's World zapewnił rozrywkę na SR

2015-04-07 16:00:00
W czasie ostatniego meczu Śląska z Podbeskidziem Bielsko-Biała wrocławskim Sektorem Rodzinnym zawładnęła firma Loopy's World. Największe centrum rodzinnej rozrywki na Dolnym Śląsku zapewniło najmłodszym kibicom WKS-u moc atrakcji.

Wrocławski Loopy's World był partnerem Sektora Rodzinnego w czasie ostatniego spotkania Śląska, w którym zielono-biało-czerwoni mierzyli się z Podbeskidziem. Na przybyłych młodych fanów WKS-u czekało mnóstwo interesujących atrakcji, z których można było korzystać jeszcze przed samym rozpoczęciem meczu!

 

 

Najmłodsi z najwierniejszych kibiców Śląska Wrocław spotykali pluszowych przedstawicieli Loopy's World już na esplanadzie stadionu. Jeszcze przed wejściem na trybuny przybyli fani mogli więc zrobić sobie pamiątkowe fotografie z kolorowymi i wesołymi zwierzętami, które towarzyszyły im później przez cały okres trwania spotkania. Dodatkowa możliwość wykonania wyjątkowych fotografii nadarzyła się na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem, gdy na Sektor Rodzinny przybyli Lukas Droppa, Mariusz Idzik i Maciej Pałaszewski. Zawodnicy Śląska Wrocław chętnie rozdawali autografy i pozowali do wspólnych zdjęć.

 

 

W Wielką Sobotę atrakcji na Sektorze Rodzinnym nie brakowało. Rodzice, którzy zabrali tego dnia swoje pociechy na Stadion Wrocław mogli wraz z nimi skorzystać z wielu aktywności sportowych. Do ich dyspozycji Loopy's World oddało m.in. bezpieczną strzelnicę, podest szermierski, czy stoisko do siatkonogi. Dzieci chętnie odwiedzały również stoiska do malowania twarzy i punkty ze słodkościami, których nie brakowało również w trakcie, gdy na murawie o ligowe punkty walczyli piłkarze Śląska Wrocław.

 

 

Dziękujemy za wspólną zabawę na Sektorze Rodzinnym! Na tę specjalną trybunę gorąco zapraszamy w czasie kolejnych meczów zielono-biało-czerwonych!

 

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również