Wydarzenia

Loże VIP: nowe możliwości (zostały ostatnie miejsca!)

2018-10-03 10:30:00
Wyjątkowe urodziny dziecka, niezapominany wieczór kawalerski czy świetna impreza integracyjna podczas spotkania Śląska Wrocław. Mamy ofertę szytą na miarę! (Na mecz z Legią zostały już ostatnie wolne miejsca!)
Na meczach Śląska na Stadionie Wrocław przygotowaliśmy dla Was idealne miejsce na zorganizowanie wspólnego wyjścia ze znajomymi, przygotowania urodzin dla młodego kibica czy zaproszenie ważnych klientów biznesowych. Nie zabraknie również sportowych emocji przeżywanych w komfortowych warunkach!
 


Mowa o 12-osobowych lożach VIP zlokalizowanych przy trybunie C, które oddajemy do Waszej wyłącznej dyspozycji już na półtorej godziny przed i po meczu. Wynajęcie takiej przestrzeni daje wiele możliwości zorganizowania różnego rodzaju imprez okolicznościowych i integracyjnych. 
 
Każde z tych wydarzeń uświetni wizyta piłkarza WKS-u w loży, które będzie niezapomnianą chwilą dla wszystkich gości. Będzie to świetna okazja do zrobienia pamiątkowego zdjęcia i zdobycia wymarzonego autografu. 

 
Ponadto pomożemy Ci w przygotowaniu dodatkowych atrakcji dla gości. Czekają dla Was m.in. wejściówki na tor kartingowy LeMans czy do parku rozrywki dla dzieci i młodzieży Arena Gigantów.

Loża VIP C na wyjątkowe spotkanie dla 12 osób podczas meczu Śląsk-Legia w specjalnej cenie 2000 zł brutto. Oferta Standard zawiera 12 osobową lożę na wyłączność od 1,5h przed meczem i do 1,5h po meczu. Bezpośrednio w loży serwowane są pyszne przekąski do piwa. W strefie VIP Gold znajduje się również Klub Browaru PROST, gdzie wszyscy goście mogą zasmakować oficjalnego piwa Śląska Wrocław uwarzonego przez wrocławski browar.  
 
W przypadku zainteresowania ofertą zachęcamy do złożenia rezerwacji, celem
gwarancji dostępności miejsc. W tym celu prosimy o kontakt.
 
Zapraszamy do kontaktu:
Paula Grembowska
tel. 667 858 544
-------------------------
 


Dla prawdziwego kibica mecz Śląska Wrocław to wymarzony czas na przygotowanie wyjątkowych urodzin dziecka bądź niezapominanego wieczoru kawalerskiego dla przyjaciela, którzy wspierają zielono-biało-czerwonych. To także idealny moment na zorganizowanie wyjścia integracyjnego czy zaproszenie ważnych klientów biznesowych.

 

Zobacz również