Wydarzenia

Lutowy numer "Wokół Śląska" w sprzedaży

2019-02-25 09:00:00
Do sprzedaży trafił pierwszy w roku numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Oficjalny miesięcznik wrocławskiego klubu można nabyć w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, w wybranych salonach Kolportera, sklepie on-line oraz na Stadionie Wrocław podczas meczów (9 lutego z Zagłębiem Sosnowiec, 25 lutego z Zagłębiem Lubin).

Kup najnowszy numer magazynu już teraz TUTAJ


Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy (w tym numerze do wygrania m.in. koszulka meczowa Krzysztofa Mączyńskiego, wraz z autografem zawodnika) oraz inne niespodzianki, jak np. kupon zniżkowy do Winners Sports Bar. 

W lutym przygotowaliśmy dla Was rozmowę z dyrektorem sportowym, Dariuszem Sztylką. Legenda WKS-u opowiada o swojej roli w klubie, transferach oraz różnych etapach kariery, które teraz pomagają w pracy dyrektora. Czeka również tekst o Mariuszu Pawelcu, który przekroczył 300. rozegranych meczów w ekstraklasie, najciekawsze liczby Marcina Robaka (najlepszego strzelca ligi w 2018 roku) oraz sylwetki nowych piłkarzy WKS-u - Krzysztofa Mączyńskiego i Lubambo Musondy. Z kolei o planach Akademii Piłkarskiej opowie m.in. Tadeusz Pawłowski, jej dyrektor. Nie zabraknie stałych rubryk, jak "Ludzie Śląska" (w tym numerze Jarosław Szandrocho), "Mecz i rewanż" (Jakub Łabojko) czy "Był taki mecz" (wygrane 5:1 derby Dolnego Śląska). Jak zawsze w środku również przedstawienie najbliższych rywali, garść historii, plakat czy też oferta strefy VIP.

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Wszystkie punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:Salony Kolportera, w których kupisz „Wokół Śląska”: 
- CH Magnolia Park,
- Pasaż Grunwaldzki, 
- CH Borek,
- GH Sky Tower, 
- Auchan Hubska.
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również