Wydarzenia

Magazyn „Wokół Śląska” do pobrania

2016-10-20 16:40:00
Najnowszy numer klubowego magazynu jest już dostępny on-line. Bohaterami „Wokół Śląska” są między innymi Kamil Biliński i… fraszki Andrzeja Traczyka, kierownika I drużyny.
"Wokół Śląska" to oficjalny klubowy magazyn WKS-u, ukazujący się w czwartki przed meczami domowymi. Jest on dołączany do "Gazety Wrocławskiej". Gazetę znaleźć można również w autobusach firmy Polbus PKS oraz podczas meczu na Stadionie Wrocław.

W najnowszym numerze przeczytać można ciekawy wywiad z Kamilem Bilińskim. Napastnik WKS-u przyznaje, że latem wahał się, czy nie opuścić Wrocławia. Miłość do Śląska zatrzymała go w klubie (więcej na stronie 4.).

Kontynuujemy również cykl historyczny zatytułowany „70 lat Śląska Wrocław”. W drugim odcinku opisujemy pierwszy w historii klubu awans do ekstraklasy w 1964 roku, a poznać lepiej można drużynę trenera Władysława Giergiela (strony 8-9).

Na 10. i 11. stronie przybliżyliśmy najbliższego rywala Śląska – Cracovię, w barwach której gra były zawodnik WKS-u Mateusz Cetnarski. W gazecie oczywiście znaleźć można również zapowiedź spotkania i statystyki graczy WKS-u.

Część poświęcona rozrywce od tego numeru jest jeszcze ciekawsza. Oprócz tradycyjnej krzyżówki rozpoczynamy publikację fraszek Andrzeja Traczyka. Kierownik WKS-u to bez wątpienia człowiek wielu talentów. Na łamach naszego magazynu będziemy prezentować jego złote myśli, które zatytułowane są „Z notatnika kierownika… czyli piłkarskie fraszki”


Magazyn można pobrać, klikając tutaj: Wokół Śląska - nr 14

Autor: Michał Krzyminski

Zobacz również