Wydarzenia

Magazyn „Wokół Śląska” na meczu z Piastem Gliwice

2018-09-23 10:00:00
Oficjalny miesięcznik WKS-u będzie można kupić podczas meczu z Piastem Gliwice.

Nowy numer magazynu to więcej stron, więcej materiałów, więcej ciekawostek, więcej czytania... krótko mówiąc, więcej Śląska! We wrześniu przeczytacie m.in. wywiad z Kamilem Dankowskim, który opowiada o trudnych chwilach podczas długiej przerwy spowodowanej kontuzją, reportaż ze zwycięskiego spotkania z Royal Antwerp FC (głos zabiera Tadeusz Pawłowski) czy rozmowę z Ewą Moroch - psychologiem sportowym pracującym na co dzień z młodymi zawodnikami w akademii. Dowiecie się także, jak w 1956 roku potoczyły się losy Mieczysława Jureckiego, wówczas czołowego strzelca WKS-u, a opowie o nich sam zainteresowany.

Nie zabraknie konkursów, łamigłówek, ciekawostek i wielu statystyk związanych z meczami Trójkolorowych. Ponadto do numeru dołączone zostaną dwa plakaty: I drużyny oraz zespołu rezerw Śląska Wrocław!

Magazyn „Wokół Śląska” można nabyć w niedzielę, 23 września, w kasach przy ulicy Oporowskiej 62 oraz na Stadionie Wrocław, podczas spotkania z Piastem Gliwice. Dostępny będzie w fanshopach przy ul. Królewieckiej i Lotniczej, na Sektorze Rodzinnym oraz we wszystkich punktach gastronomicznych. Cena: tylko 5 zł!

Wszystkie punkty sprzedaży magazynu przedstawia poniższa mapa:
 

 

 

Autor: Redakcja

Zobacz również