Wydarzenia

Marcowy numer "Wokół Śląska"

2019-03-18 11:30:00
Do sprzedaży trafił marcowy numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Oficjalny miesięcznik wrocławskiego klubu można nabyć w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, w naszym oficjalnym sklepie VitaSport przy ul. Legnickiej 54, w wybranych salonach Kolportera, sklepie on-line oraz na Stadionie Wrocław podczas meczów.

Kup najnowszy numer magazynu już teraz TUTAJ


Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy (w tym numerze do wygrania m.in. wyjątkowa książka "Wielka księga piłkarska. 70 lat dumnej historii Śląsk Wrocław") oraz inne niespodzianki.

W marcu przygotowaliśmy dla Was rozmowę z trenerem Śląska, Vitezslavem Lavičką. Nowy szkoleniowiec WKS-u opowiada o filozofii swojej pracy, wspomina karierę zawodniczą, podczas której mierzył się m.in. z Realem Madryt i FC Barceloną, a także zdradza kilka szczegółów z życia prywatnego. Na czytelników czekają również stałe rubryki. W "Ludziach Śląska" wspominany jest Marek Duszczyński, czyli legenda wrocławskich kibiców znana jako "Pluto". "Mecz i rewanż" rozegramy tym razem z Mateuszem Radeckim, wspomnimy, że "Był taki mecz" jak starcie Śląska z SSC Napoli, przyjrzymy się najciekawszym liczbom Farshada, poczytamy o Akademii Piłkarskiej czy historii klubu. Jak zwykle nie zabraknie również konkursów, informacji o rywalach, łamigłówek dla najmłodszych i stron poświęconych sprawom kibicowskich.

Nie lada gratką w marcowym numerze jest plakat I drużyny Śląska Wrocław, wiosna 2019. Obowiązkowy wystrój ściany w domu każdego kibica Trójkolorowych!

Zareklamuj się w "Wokół Śląska" - ZOBACZ OFERTĘ

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Wszystkie punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:Salony Kolportera, w których kupisz „Wokół Śląska”: 
- CH Magnolia Park,
- Pasaż Grunwaldzki, 
- CH Borek,
- GH Sky Tower, 
- Auchan Hubska.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również