Wydarzenia

Mario odwiedził młodych fanów w Lutyni

2018-03-19 15:30:00
Młodych kibiców ze Szkoły Podstawowej w Lutyni odwiedził Mariusz Pawelec. Nasz zawodnik wcielił się w rolę nauczyciela i przeprowadził lekcję wychowania fizycznego.
Dla naszych najmłodszych fanów było to wyjątkowe popołudnie. Grupa około trzydziestu dzieci przywitała naszego zawodnika już przy samym wejściu do szkoły, a Mario z każdym przybił powitalną „piątkę”. Potem był czas na pytania, a te nie były łatwe. Dzieci chciały wiedzieć między innymi, jak wygląda życie piłkarza, z kim ostatnio grał Śląsk i ile bramek na koncie ma dzisiejszy odwiedzający. Mario cierpliwie i wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania fanów.

 
Następnie Pawelec wcielił się w rolę nauczyciela i przeprowadził lekcję wychowania fizycznego. Zaczął od prezentacji kilku ćwiczeń i kilku słów na temat zajęć. Głównym punktem był oczywiście mecz, z udziałem naszego zawodnika.  
Trzeba przyznać, że dzieci nieźle wymęczyły Mariusza, ale uśmiech nie znikał z jego twarzy. Na koniec każdy młody kibic otrzymał kartę piłkarza z podpisem i wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia. Dzieciom dziękujemy za świetną zabawę.Autor: Michał Krzyminski, Fot. Śląsk Wrocław

Zobacz również