Wydarzenia

Martin Konczkowski odchodzi ze Śląska

2024-06-14 12:59:00
Wygasający z końcem czerwca kontrakt Martina Konczkowskiego nie zostanie przedłużony. Boczny obrońca odchodzi ze Śląska Wrocław.
30-letni zawodnik dołączył do Śląska Wrocław przed startem sezonem 2022/23, wcześniej reprezentując barwy Ruchu Chorzów i Piasta Gliwice, z którym zdobył mistrzostwo Polski. Z Wrocławia Martin zabiera tytuł wicemistrza, zdobyty w niedawno zakończonych rozgrywkach. W sumie w zielono-biało-czerwonych barwach Konczkowski rozegrał 49 meczów, strzelając jednego gola i notując pięć asyst.

- Za mną dwa bardzo intensywne lata w Śląsku Wrocław. W pierwszym sezonie gra o utrzymanie, w drugim o mistrzostwo, zakończona ze srebrnym medalem na szyi. Dziękuję kibicom, kolegom z drużyny, trenerom, pracownikom klubu. Przyjęliście mnie świetnie i wywiozę z Wrocławia bardzo dobre wspomnienia. Życzę Śląskowi powodzenia w kolejnych latach - mówi Martin Konczkowski.

Kontrakt bocznego obrońcy nie zostanie przedłużony i nowy sezon piłkarz rozpocznie już w innym klubie.

Martin, bardzo dziękujemy za Twoją grę oraz zaangażowanie! Zawsze mogliśmy liczyć na Twój profesjonalizm na boisku i poza nim. Życzymy powodzenia w dalszych etapach kariery!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław