Wydarzenia

Masz karnet? Obejrzyj mecz... wygodnie

2014-07-31 15:30:00
Ledwie skończyliśmy jedną promocję dla naszych karnetowiczów, a już przygotowujemy następną. Jeśli jesteś posiadaczem abonamentu na mecze Śląska Wrocław w sezonie 2014/15 to masz szansę na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny z bardzo wygodnej perspektywy!

Specjalnie dla wszystkich kibiców Śląska Wrocław, którzy kupili w tym sezonie karnety na mecze WKS-u ruszamy z nową inicjatywą. Od teraz, przed każdym meczem zielono-biało-czerwonych we Wrocławiu będziemy zapraszali naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice będą mogli przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy, z perspektywy linii bocznej. Tam będzie czekała na nich specjalnie przygotowana „Kanapa Kibica”!

Zastanawialiście się kiedyś jak w trakcie meczu zachowuje się ławka rezerwowych Śląska, a nigdy nie mogliście zobaczyć tego z trybun? Chcecie czuć zaangażowanie naszych piłkarzy i widzieć ich walkę o ligowe punkty praktycznie z miejsca zdarzenia? Macie ochotę wspierać Wojskowych z odległości wyznaczonej przez waszą wyciągniętą rękę? Teraz dajemy wam na to szansę!

„Kanapa Kibica” jest naszą formą nagrodzenia fanów Śląska Wrocław, którzy wspierają swoją drużynę poprzez kupowanie karnetów na mecze WKS-u. Jeśli więc należysz do wiernych kibiców zielono-biało-czerwonych i przy wyrabianiu Karty Kibica uzupełniłeś swoje dane kontaktowe - oczekuj niedługo telefonu od naszego działu marketingu.

Być może to właśnie Ty będziesz miał szansę na oglądanie poczynań Sebastiana Mili i spółki z wygodnej „Kanapy Kibica”.

Jeżeli nie uzupełniłeś danych kontaktowych przy wyrabianiu Karty Kibica - zawsze możesz to zrobić kontaktując się z naszym Działem Kas. Telefonicznie: (71) 722-39-44 lub mailowo: kasy@slaskwroclaw.pl.

Oczywiście, nadal można kupować karnety na mecze Śląska Wrocław w sezonie 2014/15.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również