Wydarzenia

Mikołajki przy Oporowskiej

2018-12-23 13:00:00
W siedzibie Śląska Wrocław przy ul. Oporowskiej odbyła się druga edycja Mikołajek połączonych z warsztatami malowania świątecznych kartek. Organizatorami wydarzenia był ośrodek Kibice Razem Śląsk Wrocław oraz Stowarzyszenie Kibiców „Wielki Śląsk”.
W tym roku do wspólnej zabawy zaproszone zostały dzieci z Centrum Aktywności Dzieci i Młodzieży Fundacji Tobiaszki oraz ze Szkoły Podstawowej nr 93 we Wrocławiu. Barwnie przyozdobiona sala zamieniła się w prężnie działającą fabrykę Świętego Mikołaja. Każdy z uczestników miał za zadanie wykonania świątecznej kartki, ozdabiając ją według własnej wyobraźni. Jak na młodych kibiców Śląska przystało, na pocztówkach nie zabrakło elementów związanych z naszym klubem.


 Na uczestników warsztatów także czekały niespodzianki. Pierwszą z nich był Święty Mikołaj, który obdarował dzieci słodkościami oraz czerwonymi czapkami z pomponem, zdobionymi herbem wrocławskiego klubu. Tuż po nim na sali pojawił się bramkarz Śląska Jakub Słowik. Kuba poświęcił każdemu z uczestników czas na wspólne zdjęcie i autografy. Następnie sam zasiadł do stołu i zabrał się do stworzenia własnej kartki.

Wszystkie kartki, które powstały podczas warsztatów, zostaną wysłane do polskich szkół we Lwowie.Autor: slaskwroclaw.kibice-razem.pl, Fot. Karolina Pawłowska

Zobacz również