Wydarzenia

Mróz niestraszny Sektorowi Rodzinnemu

2014-12-02 12:00:00
Za nami kolejny domowy mecz Śląska Wrocław i kolejna zabawa na Sektorze Rodzinnym. To miejsce było chyba najcieplejszym punktem na całym stadionie, bo rozgrzewających atrakcji na nim nie zabrakło.

Atrakcje na Sektorze Rodzinnym rozpoczęły się tradycyjnie już na 2 godziny przed pierwszym gwizdkiem spotkania. Młodzi uczestnicy zabawy na tej specjalnej trybunie od razu po wejściu mogli skorzystać ze stoisk do malowania twarzy, czy konsol Xbox 360 z grą FIFA 15. Na pół godziny przed rozpoczęciem meczu na sektorze pojawili się piłkarze WKS-u, którzy chętnie ustawiali się z fanami do pamiątkowych zdjęć w CykBudce.

 

 

Nie zabrakło pluszowych animatorów zabaw, którzy wspierali Orła Ślązaka w urozmaicaniu pobytu młodych kibiców na Sektorze Rodzinnym. Ponownie na Stadion Wrocław przybyli Tygrysek z Królikiem Buggsem, którzy zaproszenie otrzymali od firmy Żywe Maskotki. Bajkowi bohaterowie dostarczyli fanom WKS-u nie tylko masę uścisków, lecz także fantastyczne słodkości od firmy Słowianka.

 

 

Po końcowym gwizdku piłkarze Śląska Wrocław podziękowali młodym kibicom za ich gorący doping i podeszli całą drużyną pod Sektor Rodzinny. Wsparcie najmłodszych było w tym meczu nieocenione, ponownie okazało się, że zawodnicy Trójkolorowych mają ciąg na bramkę ustawioną przed ich trybuną!

 

 

Serdecznie dziękujemy za kolejne liczne przybycie na Sektor Rodzinny. Mamy nadzieję, że przy następnych meczach Śląska Wrocław frekwencja będzie równie zadowalająca, a dobrej zabawy ponownie nie zabraknie!

 

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również