Wydarzenia

Na Twitterze jest nas już 10 tysięcy!

2015-11-16 12:00:00
Właśnie pokonaliśmy następną granicę w naszych klubowych mediach społecznościowych. Oficjalne konto Śląska Wrocław w serwisie Twitter śledzi już ponad 10 tysięcy fanów!
Nasze media społecznościowe rozwijają się w rosnącym tempie! Minęło nieco ponad trzy miesiące i nasze konto w serwisie Twitter zyskało kolejny tysiąc śledzących je użytkowników. W maju zeszłego roku informowaliśmy o przekroczeniu liczby 4 tysięcy „followersów”, w sierpniu 5 tysięcy, w listopadzie 6, w lutym 2015 już 7 tysięcy, w maju 8 tysięcy, a w lipcu 9 tysięcy!! Dziś miło nam donieść, że w tej chwili na "ćwierknięcia" Śląska Wrocław czeka już ponad 10 tysięcy użytkowników tego popularnego mikrobloga. To czwarty wynik wśród wszystkich klubów piłkarskich w Polsce, zaraz za Legią Warszawa, Lechem Poznań i Lechią Gdańsk. 
 
 
 
Twitter pozwala nam na błyskawiczne zamieszczanie najświeższych informacji związanych z WKS-em. Cieszymy się, że ich jakość doceniają kibice Śląska i nie tylko. Stale rosnąca liczba zainteresowanych naszymi mediami społecznościowymi sprawia, że chcemy dokładać jeszcze większych starań do ich rozwoju. 
 
 
 

Dziękujemy za Wasze wsparcie i zainteresowanie!

 

Nie zapominajcie także, że poza twitterowym @SlaskWroclawPl jesteśmy również obecni na Facebooku oraz w serwisie YouTube.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również