Wydarzenia

Nadchodzi 11. edycja akcji „Dzieci na stadionie”!

2015-04-10 14:00:00
Już po raz jedenasty w historii Śląsk Wrocław zaprasza najmłodszych kibiców na akcję „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. Tym razem młodzi fani WKS-u mają szansę obejrzeć kończący sezon zasadniczy mecz przyjaźni z Wisłą Kraków. Atmosfera na trybunach będzie wspaniała, a to doskonała okazja do pobicia rekordu frekwencji uczestników akcji WKS-u!

Trwają zapisy do 11. odsłony akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. W poprzednich edycjach naszej inicjatywy na trybunach Stadionu Wrocław zasiadło łącznie blisko 50 tysięcy dzieci, które zostały zaproszone przez Śląsk. Zorganizowane grupy najmłodszych fanów zielono-biało-czerwonych uczestniczyły w meczach z Arką Gdynia (ćwierćfinał Pucharu Polski 2011/12), GKS-em Bełchatów (1/8 finału Pucharu Polski 2012/13), Flotą Świnoujście (ćwierćfinał Pucharu Polski 2012/13), Wisłą Kraków (półfinał Pucharu Polski 2012/13), Jagiellonią Białystok (1/8 finału Pucharu Polski), Lechią Gdańsk (30. kolejka ekstraklasy 2013/14) oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała (34. kolejka ekstraklasy 2013/14), Górnikiem Łęczna (10. kolejka bieżącego sezonu) oraz Piastem Gliwice (12. kolejka bieżącego sezonu) i GKS-em Bełchatów (19. kolejka w tym sezonie).

 

Do tej pory najwięcej młodych fanów Śląska Wrocław wzięło udział w akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” w trakcie spotkania pucharowego z Jagiellonią Białystok. Gościliśmy ich wtedy na trybunach blisko 7 tysięcy. Mamy nadzieję, że mecz przyjaźni z krakowską Wisłą przyciągnie jeszcze więcej młodych kibiców WKS-u! W trakcie tego meczu chcemy przekroczyć tę liczbę i pobić rekord!

 

W ramach akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” zapewniamy bezpłatne bilety dla dzieci ze szkół, klubów sportowych i placówek wychowawczych oraz dla ich opiekunów i rodziców (dwoje opiekunów na piętnaścioro dzieci), opiekę wolontariuszy podczas meczu, naukę kulturalnego dopingu wraz z kibicami Śląska, darmowy parking dla autobusów oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami.

 

Akcja „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” kierowana jest do dzieci z rocznika 1998 oraz młodszych. Na zgłoszenia od szkół, placówek opiekuńczych, klubów itp. czekamy do 26 kwietnia (niedziela) do godziny 20:00. By zobaczyć na żywo zespół Śląska Wrocław, wystarczy wysłać na adres wks@slaskwroclaw.pl listę, zawierającą imię, nazwisko i numer PESEL osób, które mają pojawić się na stadionie. Nie ma limitu zgłoszeń! Akcja dotyczy grup zorganizowanych - minimum 15 dzieci. Na każde 15 dzieci dwoje opiekunów za darmo. 

 

Mecz Śląska Wrocław z Wisłą Kraków odbędzie się w środę, 29 kwietnia, o godzinie 20:30. Do zobaczenia na Stadionie Wrocław!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również