Wydarzenia

Najnowsze "Wokół Śląska" do pobrania!

2016-09-15 12:30:00
Sito Riera, Ostoja Stjepanović, Marian Kelemen - to naprawdę zacni bohaterowie najnowszego numeru klubowego magazynu "Wokół Śląska". Zachęcamy do pobrania go z naszej strony internetowej.
"Wokół Śląska" to oficjalny klubowy magazyn WKS-u, ukazujący się w czwartki przed meczami domowymi. Jest on dołączany do "Gazety Wrocławskiej". Gazetę znaleźć można również w autobusach firmy Polbus PKS oraz podczas meczu na Stadionie Wrocław.

Okładkowym bohaterem najnowszego numeru jest Sito Riera. Hiszpan, wychowanek Barcelony, który niedawno dołączył do Śląska. Grał z Messim, trenował pod okiem Guardioli, zna się z Nadalem, a teraz o tym wszystkim opowiedział nam w wywiadzie.

Kibice Śląska czytając najnowszy numer magazynu będą też mieli okazję lepiej poznać Ostoję Stjepanovicia. Macedończyk jest dla Śląska czwartym reprezentantem innego kraju niż Polska, a do tego prawdziwym poliglotą - włada 6 językami!

W numerze porozmawialiśmy również z Marianem Kelemenem, jednym z najlepszych bramkarzy w historii WKS-u, obecnie reprezentujący barwy naszego najbliższego przeciwnika - Jagiellonii Białystok. Marian opowiada, jak wyjątkowym przeżyciem będzie dla niego powrót do Wrocławia.

Tradycyjnie w gazecie do znalezienia również zapowiedź spotkania, przybliżenie sylwetek piłkarzy grających podczas kariery i w Śląsku, i w Jadze oraz szansa na wygranie gadżetów WKS-u w krzyżówce na temat naszego klubu. Zachęcamy do pobierania wersji pdf magazynu:

Pobierz najnowszy numer "Wokół Śląska"

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również