Wydarzenia

Nakręć się na Śląsk - zebraliśmy ponad 200 kg!

2015-06-12 15:45:00
Pora podsumować akcję „Nakręć się na Śląsk”, którą zorganizowaliśmy wspólnie ze Stowarzyszeniem Kibice Razem. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się uzbierać 201 kg plastikowych nakrętek, które wspomogą teraz Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Najaktywniejsi z darczyńców otrzymają również nagrody!

Miło nam poinformować, że każdy, kto wziął udział w akcji „Nakręć się na Śląsk” i przekazał plastikowe nakrętki na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci - może liczyć na nagrody. Dla każdego z darczyńców Stowarzyszenie Kibice Razem przygotowało wyjątkowe wydanie albumów "To MY, kibice Śląska 2014", które w fotograficzny sposób podsumowuje miniony rok dla WKS-u i jego  wiernych fanów. Albumy można odbierać od poniedziałku do piątku w siedzibie Stowarzyszenia (ul. Szewska 66/67) od godz. 10 do 17.

 

Ponadto, najbardziej zaangażowani z kibiców przekazujących nakrętki uzyskali atrakcyjne nagrody, m.in. karnet na przyszły sezon za najwięcej przekazanych nakrętek, a także oryginalne koszulki meczowe Śląska Wrocław.

 

A kto zebrał najwięcej nakrętek dla Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci? Poniżej prezentujemy listę pięciu najbardziej zaangażowanych fanów:

 

1. Mirosław Majchrzak (30 kg)

2. Elżbieta Pluta (15,5 kg)

3. Izabela Tybińska (14,3 kg)

4. Hubert S. (13,6 kg)

5. Tomasz Gniewosz (13 kg)

 

Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pomoc przekazaną na tak szczytny cel! Po raz kolejny udowodniliście, że na kibiców Śląska Wrocław można liczyć!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Stowarzyszenie Kibice Razem Wrocław

Zobacz również