Wydarzenia

Nie zabrakło emocji na „Kanapie Kibica”

2014-10-03 14:45:00
W trakcie meczu Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna tradycyjnie dwójka fanów WKS-u obejrzała spotkanie z wygodnej „Kanapy Kibica”. Emocji w tym miejscu oczywiście nie zabrakło, a podgrzała je z pewnością bramka Sebastiana Mili z ostatnich sekund starcia, która zapewniła zielono-biało-czerwonym ważne trzy punkty!

Tym razem na „Kanapie Kibica” zasiadł pan Artur Tworek, który mecz obejrzał w towarzystwie swojego przyjaciela. Obydwaj panowie byli niezwykle zadowoleni z końcowego rozstrzygnięcia pojedynku Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna. Dodatkowo, o ich dobre humory piłkarze zadbali również przed meczem, gdyż jeszcze zanim zabrzmiał pierwszy gwizdek sędziego Borskiego - Mariusz Pawelec i kapitan WKS-u Flavio Paixao obdarowali ich koszulkami z autografami! Dwójkę szczęśliwych kibiców odwiedzili również trener Tadeusz Pawłowski i Marco Paixao, którzy jak zwykle z uśmiechem zamienili kilka zdań z wiernymi fanami wrocławskiej drużyny.


Kanapa kibica 

 

„Kanapa Kibica” jest naszą specjalną propozycją dla najwierniejszych fanów Śląska Wrocław. Kibice, którzy nabyli przed bieżącym sezonem karnety na spotkania WKS-u we Wrocławiu, mają od teraz okazję na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Przed każdym domowym meczem zielono-biało-czerwonych zapraszamy naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice mogą przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy.

 
Kolejna okazja, by usiąść na „Kanapie Kibica” pojawi się przed meczem Śląska Wrocław z Piastem Gliwice. Który z karnetowiczów tym razem będzie miał okazję na obejrzenie meczu z tej wygodnej perspektywy?

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska, Paweł Kot

Zobacz również