Wydarzenia

Niespodzianka dla wszystkich pań!

2017-03-08 13:00:00
Śląsk Wrocław nie zapomina o swoich wiernych fankach! Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wszystkie panie będą mogły dopingować podopiecznych Jana Urbana w meczu z Piastem Gliwice za symboliczną złotówkę. Promocja trwa od poniedziałku, 27 lutego do 8 marca (włącznie).
Drogie Panie, nasza specjalna oferta dotyczy każdego wybranego przez Was miejsca na wrocławskim stadionie. Aby z niej skorzystać, wystarczy udać się do jednego z punktów sprzedaży biletów bądź zamówić wejściówkę drogą on-line na bilety.slaskwrocaw.pl.
 
Śląsk zmierzy się z Piastem Gliwice w piątek, 10 marca o godz. 18 na Stadionie Wrocław. Nasza promocja obowiązywać będzie do 8 marca. Więcej o sprzedaży biletów na ten mecz, można dowiedzieć się TUTAJ.
 
Osoby, które kupiły już bilet w normalnej cenie, proszone są o kontakt z działem kas (kasy@slaskwroclaw.pl)

Wszystkie Panie zapraszamy także do wspólnego świętowania i kibicowania w Strefie Super VIP Stadionu Wrocław. W ofercie:
- specjalna cena biletu Super VIP do Klubu Biznesowego  (cena z 600 zł netto dla wszystkich Pań obniżona do 300 zł netto)
- komfortowe miejsca na trybunie VIP
- nielimitowany catering
- wyjątkowa  atmosfera i oprawa w Strefie Super VIP
- możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia z zawodnikami Śląska Wrocław
 
A przed samym meczem na profilu Stadionu Wrocław na Facebooku pojawią się informacje o kolejnych niespodziankach i atrakcjach dla wszystkich Pań.

Do zobaczenia #NaStadionie!
 

Zobacz również