Wydarzenia

Niespodzianka od Śląska Wrocław!

2016-11-21 17:40:00
Śląsk Wrocław aktywnie włącza się w obchody Dnia Życzliwości. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną niespodziankę dla naszych przyjaciół!
- W naszym klubie z wielkim entuzjazmem podchodzimy do tak pozytywnych kampanii. Dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich wychowanków domów dziecka, jak i rodziny zastępcze do przyjścia za darmo na mecz z Legią Warszawa, który rozegramy w niedzielę, 27 listopada godz. 18 na Stadionie Wrocław – mówi Wojciech Błoński, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.
 
Prosimy opiekunów, aby przygotowali i przysłali listy uczestników na adres: kasy@slaskwroclaw.pl do 24 listopada. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: (71) 750-00-83.
 
Hasło kampanii to „Znajdź się wśród życzliwych!”. Wspólnie z organizatorami namawiamy do wzajemnego szacunku, uśmiechu i dobrej zabawy, która zawsze wsparta jest wszechobecną życzliwością. Ważne są drobne gesty, jak podanie ręki potrzebującemu, ustąpienie miejsca w autobusie, bezinteresowny uśmiech do ludzi na ulicy, zaparzenie komuś kawy, pomoc w nauce. Codzienne gesty, które tak niewiele kosztują, a tworzą wokół nas wyjątkową atmosferę. 
 
Więcej o tegorocznym Dniu Życzliwości dowiecie się, klikając TUTAJ.
 
 

Zobacz również