Wydarzenia

Niespodzianki na Sektorze Rodzinnym

2015-04-27 15:20:00
Tradycyjnie przy okazji domowego meczu Śląska na trybunach Stadionu Wrocław na najmłodszych fanów WKS-u będą czekały interesujące atrakcje. Nie zabraknie również niespodzianek, w których do wygrania będą wyjątkowe nagrody.

Po raz kolejny partnerem Sektora Rodzinnego będzie wrocławski Loopy's World, który atrakcje dla najmłodszych przygotowywał już w czasie poprzednich spotkań z Podbeskidziem Bielsko-Biała i Lechią Gdańsk.

 

W środę atrakcji na Sektorze Rodzinnym również nie zabraknie. Rodzice, którzy zabiorą swoje pociechy na spotkanie WKS-u z krakowską Wisłą będą mogli wraz z nimi skorzystać z wielu aktywności sportowych. Do ich dyspozycji Loopy's World odda m.in. bezpieczną strzelnicę, podest szermierski, czy stoisko do siatkonogi. Dzieci będą miały również okazję do odwiedzenia stoisk do malowania twarzy i punktów ze słodkościami.

 

 

Nie zabraknie oczywiście standardowych atrakcji Sektora Rodzinnego, takich jak wizyta zawodników ekstraklasowego WKS-u i możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęć. Ponadto wszyscy zgromadzeni na tej wyjątkowej trybunie spotkają się również z zawsze obecnym w centrum dobrej zabawy Orłem Ślązakiem i innymi pluszowymi ulubieńcami najmłodszych!

 

W przerwie spotkania w sąsiedztwie Sektora Rodzinnego pojawi się również spiker Śląska Wrocław Andrzej Gliniak, któryprzywita placówki przybyłe na stadion w ramach akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. Nie opuszczajcie więc swoich miejsc pomiędzy pierwszą a drugą połową meczu!

 

 

Dodatkowo, jeśli ligowa batalia WKS-u zakończy się sukcesem to zawodnicy zielono-biało-czerwonych już obiecali, że po spotkaniu odwiedzą Sektor  Rodzinny i spędzą na nim kwadrans z  najmłodszymi i najwierniejszymi kibicami!

 

Obecni na Sektorze Rodzinnym w czasie ostatniego meczu mieli również okazję do wzięcia udziału w naszej Grze Stadionowej. Pomysł, który cieszył się w trakcie spotkania z Lechią dużym zainteresowaniem, powtórzymy również na meczu przyjaźni z Wisłą! Zasady naszej zabawy są bardzo proste. Na godzinę przed pierwszym gwizdkiem (czyli o godz. 19:30) na stoisku z klubowymi gadżetami ustawionym na Sektorze Rodzinnym najmłodsi kibice Śląska będą mogli odebrać pierwsze zadanie Gry Stadionowej. Jego poprawne rozwiązanie poprowadzi dzieci do kolejnych zagadek lub poleceń. Osoba, która jako pierwsza wykona poprawnie wszystkie zadania, dotrze do miejsca, w którym czekać na nią będzie bardzo atrakcyjna nagroda! Zarówno zadania, jak i nagroda czekająca na zwycięzcę są tajemnicą, ale zapewniamy - naprawdę warto wziąć udział w naszej zabawie! Ostatnio 8-letni zwycięzca otrzymał meczową koszulkę Śląska Wrocław z podpisami całej druzyny.

 

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym! Więcej informacji o tej trybunie można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce: Sektor Rodzinny.

 

Informacje o promocyjnych cenach biletów na mecz Śląska z Wisłą znaleźć można: TUTAJ.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również