Wydarzenia

Nike TeamWear Collection dostępna w sklepie Śląska

2023-10-13 17:00:00
W sklepie Śląska Wrocław dostępne są nowe produkty z kolekcji Nike TeamWear. Fani WKS-u mogą zaopatrzyć się w nowe bluzy, a w asortymencie pojawiły się także specjalne worki i - w ramach przedsprzedaży - kurtki zimowe.

Bluza zielona NIKE


Męska bluza NIKE wykonana z miękkiego materiału o standardowym kroju, zakończona ściągaczem. Na piersi znajduje się obszyty nicią herb żakardowy oraz logo NIKE. Cena - 259 złotych.

Worek NIKE


Wygodny plecak-worek z wytrzymałego materiału o wymiarach 51 x 36 x 5 cm z obszytym białą nicią herbem żakardowym. Cena - 69 złotych.

Kurtki NIKE (przedsprzedaż)


W przedsprzedaży dostępne są dwa modele kurtek z brandingiem tj. haftowany napis EST.1947 na rękawie, obszyty herb żakardowy oraz tasiemka trójkolorowa ozdabiającą kieszenie kurtki. Cena - 599 złotych.

- MODEL I
UWAGA! Podstawowe informację o zasadach zakupu:

1. Przedsprzedaż dostępna jest wyłącznie w sklepie internetowym.
2. Przedsprzedaż obowiązuje od dnia 13.10.2023 do wyczerpania zapasów Produktów, jednak nie dłużej niż do dnia 27.10.2023 r.  
3. Przewidywany termin realizacji zamówień złożonych w ramach Przedsprzedaży: od dnia 30.10.2023 do dnia 17.11.2023 r.  
4. Wysyłka Produktów do Uczestników, którzy nabyli Produkt w ramach Przedsprzedaży nastąpi: między 20.11.2023 r. a 01.12.2023 r.  
5. Zamówienia na Produkty złożone w ramach Przedsprzedaży składane są z obowiązkiem zapłaty.
 
Cały regulamin przedsprzedaży dostępny jest TUTAJ.

Koszulki treninowe NIKE


Cały czas w sprzedaży dostępne są T-shirty treningowe Nike w kolorach czarnymbiałymczerwonym z napisem Śląsk. T-shirt Nike Dri-FIT Park jest wykonany z miękkiego, elastycznego  materiału odprowadzającego wilgoć, co sprawia, że koszulka jest komfortowa w użytkowaniu. Cena - 149 złotych.


Wszystkie ww. produkty (z wyłączeniem kurtek, dla których uruchomiona została przedsprzedaż) dostępne są w sprzedaży internetowej (sklep.slaskwroclaw.pl) oraz stacjonarnie w FanShopie #NaStadionie i #Oporowska.
Autor: Paweł Prochowski, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław