Wydarzenia

Nowa kolekcja bluz w sprzedaży!

2019-02-07 15:00:00
Do sprzedaży trafiły dwa nowe komplety bluz, które kibice Śląska wybrali w specjalnym głosowaniu. Piękne, wyprodukowane w Polsce, w stu procentach śląskowe - po prostu musisz je mieć!
Pierwsza z nowości – ciepła i komfortowa bluza, rozpinana, z kapturem w zielono-biało-czerwonych barwach i haftowanym herbem klubu na piersi - stanowi idealną propozycję dla wiernych kibiców Śląska Wrocław. Nosząc ją, możesz wyrazić dumę ze swojego klubu, a przy okazji pokazać wszystkim swoją pasję. Trójkolorowa bluza dostępna jest również w rozmiarach dla dzieci. Od małego na całego!
 
Druga bluza stanowi z kolei połączenie klasyki z nowoczesnością - czarny kolor, z oryginalnymi, jaskrawozielonymi elementami. Jej design nawiązuje do wykorzystanej w tym sezonie odważnej i intensywnej kolorystyki trykotów meczowych.

 
Nasze bluzy zostały wyprodukowane z przyjemnych i wytrzymałych materiałów najwyższej jakości, z dbałością o każdy detal. Od pozyskiwania materiałów, przez szycie, aż po wykończenie detali - każdy etap produkcji odbył się w całości w Polsce.
 
Nowe modele bluz znajdziecie na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich oraz w sklepie on-line w cenie 189zł (bluza męska) oraz 149zł (bluza dziecięca).
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również